Гроші — потужна енергія, без якої жити у цьому світі складно. Саме тому люди перебувають у постійному пошуку методів їхнього залучення. Езотерика також не залишилася осторонь. Розберемо докладніше як взаємодіють енергії грошей та чисел. У принципі, з усіх езотеричних наук нумерологія найближча до фінансів. Розгляньте купюри. На всіх без винятку присутні цифри—номінал, серійний номер. І вони несуть певну енергію. Часто людина інтуїтивно обирає суму, яку відкладає на депозит, у скарбничку чи ще кудись. Одна ця цифра вже може багато розповісти про його мислення, підсвідоме ставлення до фінансів, матеріального світу. Адже ви чудово знаєте, що одні люди відштовхують від себе гроші, а інші притягують. В одних навіть великі суми витікають крізь пальці, а в інших збільшуються з неймовірною швидкістю. Нумерологія грошей і багатства підказує, як змінити ситуацію, скоротити непотрібні витрати і примножити фінанси.

НЕЩАСЛИВІ ЧИСЛА У ГРОШОВІЙ НУМЕРОЛОГІЇ

Кожна кількість несе певну енергію. Щоб цифра принесла благо, необхідно правильно її використати. Оскільки ми розглядаємо грошове питання, проаналізуємо цифри з погляду їхнього впливу фінанси. Запам’ятайте, будь ласка, числа, що не приносять багатства. 1 — марнотратна енергія. Одиниця в поєднанні з нулем мають марнотратну енергію. Не рекомендується відкладати суми із цими числами, наприклад, 100, 1000, 10000 тощо. Небажано також отримувати зарплату або виставляти вартість товару в таких сумах. Грошова енергія не пристане до людини. Вона піде і при цьому не принесе особливої користі. Відкладаючи такі суми, ви стикатиметеся з обставинами, за яких доведеться їх витратити. 2 — енергія бідності. Число 2 у фінансовій нумерології символізує потребу, жертовність, борг. Небажано отримувати зарплату чи купувати товар із двійками. Те саме стосується і 11, оскільки при складанні виходить 2. У жодному разі не можна брати кредит на таку суму, повернути його буде проблематично. Також не позичайте 2000, 20000, 11000, велика ймовірність, що борг не повернуть ніколи. Не розкладайте гроші у двох гаманцях. Хоча і не можна тримати всі яйця в одному кошику, але й розділяти свої заощадження між двома банками не рекомендується, можна прогоріти. Краще вже обрати чотири фінансові установи. 2 — це економія, а також крадіжка, обман. 7 — енергія матеріальних втрат. Більшість вважають сімки числом удачі, божественної опіки. Це справді так, якщо розглядати тему духовності, саморозвитку. Але в грошовій нумерології 7 небезпечна. Число любить сюрпризи, а заощадження — стабільність. Небажано суми із 7 дарувати чи передавати у спадок, класти на депозит, давати в борг. Не варто також купувати товари із сімкою у ціннику, можливі якісь втрати.

ДВОЛИКІ ЧИСЛА У ГРОШОВІЙ НУМЕРОЛОГІЇ

Деякі грошові цифри мають подвійне значення. Вони можуть принести і прибуток, і втрати. Тут важливо знати, як і де їх застосовувати. 3 — енергія розширення та руху. Число 3 у грошовій нумерології дуже щасливе, якщо справа пов’язана з фінансовим потоком, що постійно рухається. Це енергія розширення, потенційні можливості, додаткові заробітки. Трійка обожнює рух, дію, активність. Але водночас вона не підходить для заощаджень. Лежати мертвим вантажем на картці або у скарбничці трійка не буде. Відкладати 300, 3000, 30000 не рекомендується, вони швидко витратяться. А ось робити з ними щось — будь ласка. 5 — енергія придбань та задоволень. У нумерології успіх і гроші асоціюються із числом 5. П’ятірка чудова для будь-яких придбань. Якщо вона є у ціннику, купуйте товар, не замислюючись. Суми з 5 підходять для інвестування, внесків. Це число любить ризик. П’ять можна витратити на придбання подарунка, презент у майбутньому принесе хороші дивіденди. Але п’ятірка не годиться для зберігання, вона постійно готуватиме вас до витрат на задоволення. 6 — енергія праці та рутини. Число 6 притягує гроші, але у межах необхідного. Шістка не дозволить вам голодувати, ходити у дірявому взутті, накопичувати борги. Але і шикарного життя не обіцяє. Шістка енергетично пов’язана з працею, обмеженнями. Якщо людина отримує зарплату 6000, 60000 і т.д., ймовірно, вона працює з ранку до вечора, мириться з якимись обмеженнями. Не рекомендується суми із 6 інвестувати, класти на депозит. Доходи будуть мізерними. 9 — енергія дарування. Як і 7, 9 більше захищає духовний світ, ніж матеріальний. Фінанси їй байдужі. Але на відміну від сімки, дев’ятка не несе негативу до грошей. До того ж вона привітна тим, хто вміє дбати про інших. 90, 900, 9000 і т.д. можна і потрібно перераховувати благодійній організації, дарувати нужденним. Енергія дарування повернеться до вас назад сторицею.

ЩАСЛИВІ ЦИФРИ ДЛЯ ГРОШЕЙ У НУМЕРОЛОГІЇ

4 — енергія стабільності. Цифра для тих, хто любить стабільність та передбачуваність. Суми із четвіркою хороші для банківських вкладів, заощаджень. Четвірка не обіцяє великих багатств, зазвичай суми з нею заробляються чесною працею. Зате вона дає можливість планувати витрати і доходи, береже від непередбачених безглуздих витрат. 8 — енергія великих можливостей. Число 8 у фінансовій нумерології вважається своєрідним магнітом, що притягує фінансові можливості. Його ще називають числом нескінченності чи Бога. Вісімка притягує змогу заробляти гроші, збільшення капіталу. Також вона сприяє надходженню фінансів із різних джерел. Цифра 8 сприяє людям, що працюють на валютних біржах, чия робота пов’язана з ризиком. Дуже добре для інвестицій.

ВДАЛІ КОМБІНАЦІЇ ЦИФР

Нумерологія грошей вчить, як притягувати гроші, особливо не напружуючись. Подумайте, для яких цілей вам потрібні фінанси та використовуйте такі комбінації цифр:

13, 300, 333, 3000

44, 46, 48, 440 тощо.

50, 500, 5000, 50000 і т.д.

60, 66, 68, 660, 666, 668

80, 84, 86, 88, 800, 888 108 — число Бога

НЕГРОШОВІ КОМБІНАЦІЇ ЦИФР

Для запобігання втрат, уникайте наступних комбінацій:

10, 11, 12, 17 20, 21 37 7, 70,

777 100, 1000 200, 2000 і т.д. 1