Числові послідовності, як ви вже знаєте, зустрічаються нам на кожному кроці: в номе­рах банківських рахунків і карт, автомобілів, адресному рядку, поштовому індексі, різних документах (паспорт, ІПН, медична страхов­ка). Якщо цифри дійсно правлять світом, як стверджує нумерологія, то, напевно, повинна існувати і якась особлива методика, що доз­воляє виграти в лотерею, чи не так? Саме про це ми сьогодні і поговоримо з нашими шановними читачами: ви дізнаєтеся, як за допомогою нумерології лотерейного квитка привернути до себе удачу.

Ми розуміємо, що дехто посміхнеться і відкладе цей текст подалі, адже «Азарт» вже давно налаштовує своїх читачів на прагма­тичний підхід до лотерейних захоплень. Але ми також знаємо, що у декого не вистачає терпіння очікувати на перемогу, тож, ціл­ком можливо, нумерологія допоможе таким шанувальникам повернути собі впевненість у власних силах.

СПОСІБ 1 — ВИКОРИСТОВУЄМО ПЕРСОНАЛЬНІ ЧИСЛА

Перший спосіб, який дозволить вам вибра­ти виграшний білет із пачки, заснований на визначенні особистих чисел. Як це робить­ся? Для початку вам потрібно визначити три персональних показника — число особистого року, місяця і дня. Про те, як їх обчислити, ми вже розповідали у попередніх статтях — перечитайте їх ще раз. Багато хто задається питанням: якщо з роком і місяцем лотерей­ного тиражу все зрозуміло, а ось який саме враховувати день: той, в який буде проводи­тися розіграш, або ж день покупки квитка? Тут ми радимо вам поекспериментувати, спробувавши і той, і інший варіант, оскільки однозначної думки із цього приводу не існує.

Як же застосувати цей спосіб? Дуже просто: при розрахунку ви отримаєте три цифри — їх потрібно скласти між собою і привести суму до однозначного показника. Вибираючи лотерейний білет, зверніть увагу на числа його номера — складіть їх між собою, і якщо в результаті отримаєте саме той, що вийшов при розрахунку вашої персональної цифри — беріть цей білет.

СПОСІБ 2 — МЕТОДИКА ЕЛЛІН ДОДЖ

Знаменита дослідниця цифровий магії Ел­лін Додж розробила свій спосіб збільшення шансів на перемогу в лотереї. Як виграти в лотерею по нумерології Доджа? Його спо­сіб досить простий. Потрібно брати за основу не ваші персональні числа, а точну дату ро­зіграшу, в іншому ж розрахунок схожий на попередній. Припустимо, що тираж, в якому ви хочете взяти участь, відбудеться 22 серпня 2021 року. Нам просто потрібно скласти між собою число дня, місяця і року, але оперуючи повними показниками, а не окремими циф­рами. У нашому випадку 22 так і залишиться 22, а не зведеться до четвірки, місяць буде читатися як 8, а рік — 2021. Формула роз­рахунку вийде така: 22 + 8 + 2021 = 2051. А ось суму ми вже зводимо до однозначного числа: 2051 = 2 + 0 + 5 + 1 = 8 = 8 — ща­сливе число — вісімка.

Як використовувати метод Дода на практи­ці? Вам потрібно так само, як і в попередньо­му способі: постаратися знайти білет, номер якого при додаванні матиме число 8. Якщо ж ви граєте в лотерею, де необхідно самостійно вибирати числа — беріть ті, які зводяться до вісімки, наприклад, 8, 26, 44, 53 і так далі, тбо вони, ймовірно, принесуть вам перемогу. Якщо ж купуєте білет, де вже надруковані певні числа — обирайте той, де буде більше саме тих потрібних вам чисел.

СПОСІБ 3 — РОЗРАХУНОК ЙМОВІРНОСТІ

Як за допомогою нумерології виграти в ло­терею без використання особистих чисел? Таке теж можливо, щоправда, методика дає лише невеликий шанс на удачу, а не точ­не попадання в ціль. Вам просто потрібно проаналізувати кілька попередніх тиражів і для кожного записати всі числа, що випали, а потім скласти їх і довести до однозначного числа. Припустимо, що ви вибрали лотерею, де виграють 12 чисел із 36: записуєте їх у ря­док, а потім складаєте. Припустимо, у нас в попередньому тиражі випали такі числа: 1 + 4 + 7 + 13 + 18 + 19 + 21 + 26 + 29 + 32 + 35 = 205 = 2 + 0 + 5 = 7. Ми отримали сімку — значить, найімовірніше, цього разу сума, рівна сімці, точно не випаде.

Аналогічним чином перевіряємо щасливі номери ще кількох попередніх тиражів, аби виявити певну закономірність. Так, напри­клад, якщо кілька разів поспіль виграшним виявлялося непарне число, велика ймовір­ність, що в прийдешньому тиражі сума цифр дасть парне. Можна проаналізувати не тільки загальну суму, але і номери, які випадали. Якщо, наприклад, в числовому ряду від 1 до 10 фігурували серед виграшних лише парні числа, цього разу варто купувати квиток, де відзначені непарні, а якщо вибираєте числа самостійно — вибирати саме їх. Точно так ви можете порівняти числові послідовності від 20 до 29, від 30 до 39 і так далі. Звичайно, це потребує досить багато часу, але уявіть, яка радість вас охопить, якщо ви дійсно виграєте велику суму!

ІНШІ МЕТОДИКИ ЗАЛУЧЕННЯ УДАЧІ

Окрім перерахованих вище способів ви­грашу за допомогою нумерології, є ще деякі методики підвищення шансу на успіх. Так, наприклад, вважається, що виграшні білети людина найчастіше купує в свій власний день народження або дні народження близьких йому людей — батьків, чоловіка, братів і се­стер, бабусь і дідусів. Щасливими вважаються білети, на яких присутнє число 8 (наприклад, як сума номера білета, або ж коли відзначено багато цифр, що зводяться до вісімки). А ще можна обчислити своє особисте число ба­гатства за допомогою грошової нумерології і використовувати його.