Читачі нашого видання за останні роки неодноразово знайомилися з матеріалами, де ми розповідали про найпривабливіші чис­ла, які частіше за інших входять до складу виграшних комбінацій. Наша логіка зрозу­міла, адже головним завданням «Азарту» є сприяння вашим виграшам.

Але історія чисел не обмежується лише переможними комбінаціями, бо іноді на­віть цілком «безнадійні» цифрові комбінації можуть відкрити дорогу до великого і дуже великого виграшу. Цей факт не залишаєть­ся поза увагою людей, які регулярно беруть участь у лотерейних розіграшах. Вони по­чинають шукати виграшні комбінації чисел і, виявивши подібну закономірність, значно підвищують свої шанси. Статистика під­тверджує, що в різних видах лотерей є свої популярні та непопулярні числа, і саме про останні поговоримо далі у цій публікації.

Щоб збільшити ймовірність свого вигра­шу, потрібно попередньо провести невелике статистичне дослідження. Для цього слід оз­найомитися з результатами кількох останніх тиражів та проаналізувати їх. Вашим завдан­ням буде виявлення тих цифр, які не випа­ли в жодному розіграші або випадали вкрай рідко. Якщо така робота буде для вас занадто складною, завжди можна вдатися до допо­моги спеціалізованих лотерейних ресурсів, де акумулюється вся необхідна інформація.

Виявляючи характерні закономірності з ро­зіграшу тиражів, що вже відбулися, можна виробити свій власний алгоритм для ставок або скористатися тими методиками, які є у вільному доступі. Однією з них є тактика «сусідніх чисел», що користується популяр­ністю серед гравців. Її суть полягає в тому, що для ставки вибираються цифри, які є сусідніми в числовому ряду з підсумковими показниками минулого тиражу. Не рекомен­дується ставити ті комбінації, що випадали минулого разу, оскільки ймовірність повного збігу практично дорівнює нулю.

Вишукуючи непопулярні числові поєднан­ня, необхідно пам’ятати, що у різних типах лотерей ці значення можуть істотно розріз­нятися. Тому для підвищення своїх шансів слід зосередити увагу на якомусь одному виді розіграшів та спостерігати за ним на регулярній основі. У цьому випадку виявити непопулярні комбінації буде набагато легше, як і скласти власний алгоритм. Найчастіше трапляється так, що висока популярність тих чи інших цифр обумовлена лише суб’єктив­ним вибором гравців. Нерідко вони і не за­мислюються, що й інші люди можуть чинити аналогічно, вибираючи якісь пам’ятні дати та інші загальновідомі і популярні числа.

Якщо розглядати загальні рекомендації щодо невдалих цифр, незалежно від виду лотереї, то насамперед варто зупинитися на послідовностях. Статистично доведено, що ймовірність одночасного випадання 3‑х чисел, що стоять поряд одне з одним, дорів­нює всього 0,09%. Погодьтеся, не так багато, щоб ризикувати власним успіхом. Ще менше шансів розраховувати на перемогу при став­ках на більшу кількість послідовних цифр, зокрема, обравши 5 або 6 таких значень, ви практично на 100% позбавляєте себе шансів на виграш у лотерею.

Крім цього, до загальних рекомендацій на­лежить порада уникати числових значень, що йдуть у певній послідовності з однаковим кроком. Робити ставку на подібні цифрові поєднання не варто, тому що ймовірність успіху в даному випадку також дуже низька. Краще завжди вибирати різні значення без прив’язки до будь-яких послідовностей і ря­дів. Так само не варто робити ставку виключ­но на парні чи непарні значення, оскільки невдалими числами в лотереях бувають як ті, так і інші. Уважно вивчивши та досконало проаналізувавши всі факти, пов’язані з непо­пулярними комбінаціями у лотереях, які ви обрали для гри, ви серйозно підвищите свій виграшний потенціал та уникнете свідомо програшних ситуацій. До речі, в «Азарті» що­місяця друкується повний аналіз цифрових комбінацій, які випадають у «МЕГАЛОТі». Можливо, вам варто спробувати скласти свій алгоритм на базі наших статистичних даних і заволодіти найбільшим джекпотом України?