Люди, які регулярно купують лотерейні квитки, часто замислюються з приводу того, з якою частотою випадають числові комбінації. Імовірність виграти є у кожної людини. Однак, ознайомившись зі статистикою виграшних комбінацій, можна в значній мірі підвищити свої шанси на успіх.

СТАТИСТИКА ЧИСЛОВИХ КОМБІНАЦІЙ

Виявити непопулярні числа в тій чи іншій лотереї насамперед дозволяє статистика. Перед покупкою квитків ви можете самостійно проаналізувати кілька попередніх тиражів. Вашою метою буде виявлення чисел, які мають низьку ймовірність для випадання під час розіграшу. Знаючи їх, ви автоматично піднімете свої шанси на успіх. Робота по виявленню непопулярних комбінацій відрізняється великою трудомісткістю. Якщо у вас немає бажання витрачати на неї час, можна скористатися одним із численних ресурсів в інтернеті, де збираються відомості про минулі лотерейні тиражі. Зверніть увагу, що на подібних спеціалізованих сайтах можна отримати інформацію не тільки про найбільш непопулярні комбінації, а й про ті, які випадають найчастіше.

Аналізуючи минулі тиражі, ви зможете виробити власний метод для ставок або скористатися одним із загальновідомих. Наприклад, великою популярністю користується метод «сусідніх чисел». Для його реалізації потрібно обрати числа, сусідні з тими, що випали в минулому тиражі. Варто уникати ставок на комбінації, які випадали в минулому тиражі. Можливість повторення буде мізерно мала.

Замислившись про виявлення непопулярних комбінацій, варто враховувати, що числові значення, які рідко випадають в одній лотереї, можуть не збігатися з незатребуваними номерами іншої лотереї. Необхідно спочатку сконцентрувати увагу на одній, тоді виявити невдалі комбінації буде простіше. Слідкуйте за розіграшами регулярно. Також рекомендується звернути увагу на те, що деякі комбінації стають популярними лише тому, що їх частіше за інших обирають гравці. Ті, хто обирає комбінації в залежності від пам’ятних для себе дат, рідко замислюються про те, що також роблять й інші люди. До числа непопулярних комбінацій, незалежно від виду лотереї, можна сміливо віднести послідовні цифри. Імовірність того, що випаде відразу 3 послідовних числових значення, вкрай мала. Вона не перевищує 0,09%. Повним провалом може обернутися бажання поставити на більшу кількість послідовних цифр. Шанс виграти, обираючи 5–6 послідовних значень в лотереї, дорівнюють нулю.

Непопулярними є числа, які йдуть в одній послідовності. Обирайте різні значення. Робити ставку на комбінації з єдиним кроком не варто. Імовірність виграшу для них дуже низька. Непопулярні числа в лотереях не діляться на парні або непарні, тому не варто орієнтуватися на цей фактор. У більшості лотерей така закономірність не простежується. Невдалими виявляються як парні, так і непарні комбінації. Вивчивши всі нюанси, пов’язані з непопулярними числами, ви зможете уникнути свідомо програшних комбінацій у грі.

ЯК ВИГРАТИ В ЛОТЕРЕЮ: СЕКРЕТИ ВІД ПЕРЕМОЖЦІВ

Навряд чи в світі знайдеться багато людей, які відмовляться отримати досить велику грошову суму, не докладаючи для цього ніяких зусиль. Саме тому лотереї вже багато років користуються великою популярністю. Однак вигравати в них виходить далеко не у всіх, і дехто швидко відмовляється від своєї затії, так і не отримавши бажаного. Для того, щоб підвищити шанси на виграш у лотереї, необхідно дотримуватися кількох нескладних правил. Так, насамперед, потрібно вірити в удачу і не пропускати жодного тиражу. Зірвати джекпот із першого разу вдається одиницям. Більшість переможців йдуть до своєї мрії протягом десятиліть. Щоб виграти, вам потрібно придумати комбінацію чисел і вказати кількість розіграшів, у яких вона братиме участь. Далі залишається тільки стежити за результатами тиражів і не втрачати віри в те, що виграшним стане саме ваш квиток.

Деякі люди ведуть певну статистику, яка в підсумку дозволяє їм перемогти. Протягом багатьох тиражів вони фіксують результати лотереї, а потім проводять аналіз найпопулярніших чисел. Потім вони роблять ставку на них і стають власниками істотних призів. До секретів гри в лотерею слід віднести і розгорнуті ставки. Вони припускають додавання в комбінацію додаткової цифри, завдяки чому збільшується розкид варіантів і підвищується ймовірність виграшу. Звичайно, вартість квитка з великим числом комбінацій буде вищою, але це може стати вашим провідником до успіху і матеріального добробуту. Шанси на виграш у лотерею збільшуються й у тих, хто бере участь у розподільних тиражах. Вони припускають обов’язковий розіграш джекпоту. Залежно від правил, він може бути або відданий тому, хто першим виконає всі необхідні умови, або розподілений між декількома переможцями. Такі розіграші зазвичай проводяться не рідше одного разу на рік.

Одне з головних правил любителів лотерей стверджує, що ні в якому разі не можна ставити на кін останні гроші. Справа в тому, що у деяких людей формується справжнісінька ігрова залежність. Потрібно завжди розуміти, що якщо ви витратите всі гроші на квитки, а в результаті не виграєте, то просто залишитеся голодними. Не можна також ставити на кін і життєво важливі суми. Пам’ятайте, що лотерея — це просто гра, а не можливість для прибуткових інвестицій. Тому ніколи не потрібно купувати квитки на ту суму, про яку вам доведеться сильно пошкодувати в разі програшу. Досвідчені в цій справі люди радять заздалегідь визначити для себе місячний бюджет, який ви будете витрачати на придбання квитків, і не перевищувати його ні за яких умов.

Бажано брати участь у таких лотереях, де точно можливо стати переможцем. Вони повинні бути повністю легальними і проводитися відповідно до вимог національного законодавства. Намагайтеся не зациклюватися на лотереях і завжди зберігати ясність розуму.