Купуючи лотерейні білети, багато хто приділяє увагу прикметам і повір’ям, які, за народними переказами, приносять удачу і дозволяють із більшою часткою імовірності перемогти в черговому розіграші. Звичайно, ефективність такого методу опинилася під сумнівом скептиків, однак реальна практика стверджує, що дотримання народної мудрості таки може приносити виграш. Сьогодні ми розберемо прикмети на удачу в лотереї.

ЯК НА НАС ВПЛИВАЮТЬ НАРОДНІ ПРИКМЕТИ

Варто відзначити, що наведені нижче повір’я сягають корінням у глибоку давнину, оскільки перші згадки про лотереї датуються ще царською Росією. З давніх-давен люди помічали вдалі обставини для гри, досвід предків дійшов і до нас. Звичайно, положення сонця мало впливає на результати розіграшу, проте прикмети — надійна емоційна підмога, яка додає впевненості й сприяє утримуванню рівноваги під час придбання лотерейних білетів, а потім чеканя підсумків розіграшу. Використання повір’їв — це заспокійливе для особливо чутливих гравців, які вкрай емоційно переживають за результати розіграшу. Якщо ви також хочете купити виграшний лотерейний білет, враховуйте народну мудрість та прикмети. Отже, якщо ви зацікавились важливою роллю прикмет, можна переходити до конкретних повір’їв, які слід брати до уваги, беручи участь у лотереї онлайн і не тільки.

ЯКІ ПРИКМЕТИ ПРОРОКУЮТЬ ВИГРАШ

Імовірно, в залежності від регіону нашої Батьківщини, закономірно змінюються і конкретні повір’я. Однак загальноприйнятими вважаються такі прикмети та повір’я на виграшний лотерейний білет.

* Червоний гаманець. Необов’язково, щоб екстравагантний аксесуар був у вашому гардеробі. Досить навіть побачити червоний гаманець на шляху за лотерейним білетом для разючого примноження власних шансів на перемогу. Вважається, що червоний гаманець — це символ швидкого і великого достатку, так що робіть висновки і придивляйтеся до оточуючих. Для більшої ефективності можна самому купити червоний гаманець, куди, після придбання білета, і слід покласти путівку в нове життя.

* Випадкова покупка. Перебуваючи в магазині, ми часто відмовляємося від пропозицій продавця придбати непотрібний товар на решту. Це правильно, але тільки не у випадку з лотерейним білетом. Можливо, через касира з вами говорить доля, яка наполягає на тому, щоб ви придбали білет і виграли. Не сперечайтеся з вищими силами.

* Сон із цифрами. Прикмети на виграш у лотерею говорять про те, що, побачивши номери в сновидінні, слід обов’язково запам’ятати цифри і потім використовувати їх в розіграші. Імовірно, що вам прийшов віщий сон, який допоможе виграти пристойну суму. Якщо боїтеся забути конкретну комбінацію — повісьте у кімнаті ловець снів.

ЯКІ ПРИКМЕТИ ОБІЦЯЮТЬ ПРОГРАШ

По сусідству з вищезгаданими благими прикметами є знаки, які говорять про те, що програш ближче, ніж здається. Уважно прочитайте про такі нюанси, щоб захистити себе від несприятливих збігів обставин і спокійно отримати заслужений виграш.

Народна мудрість говорить, що остерігатися треба таких ознак.

Позика. Будь-який азартний гравець скаже вам, що перемога приходить тільки при грі на власні кошти. Позичати, а потім грати в лотерею — не тільки поганий тон, а й погана прикмета.

Бите дзеркало. Взагалі, дзеркала погано поєднуються з перемогою у лотереї. Вважається, що дзеркало відлякує удачу й обов’язково веде до поразки. Перед походом за білетом, а також перед оголошенням результатів розіграшу не дивіться в дзеркала і не розбивайте їх, бо приречете себе на поразку.

Випадкова зустріч зі знайомою жінкою. Йти купувати білет краще на самоті, аби уникнути випадкових зустрічей з представницями прекрасної статі. За народними повір’ями, дівчина на шляху — на нещастя і програш.

ЯК ПРАВИЛЬНО КУПУВАТИ ЛОТЕРЕЙНІ БІЛЕТИ

Яку кількість лотерейних білетів купити для перемоги? Прикмети відповідають на питання. Безпосередній вибір заповітних номерів — найважливіший момент, до якого слід підійти з усією відповідальністю. Тут все досить просто. Щоб мати шанси на перемогу, слід враховувати кілька тонкощів. У першу чергу — це час покупки. Купувати білети слід до 14 години в суботу. Статистика свідчить, що в таких умовах була куплена більшість виграшних білетів. Щодо вибору білетів, тут все зовсім просто. Беріть, не думаючи. Купуйте той, який першим потрапив на очі. Щодо кількості — дивіться на власний бюджет. Якщо можете собі дозволити кілька білетів, так і робіть.

За прикладами феєричних перемог далеко ходити не треба, адже в «Азарті» ви прочитали безліч історій, де розповідалося про щасливчиків, яким наснилися виграшні комбінації, чи дехто з них використовував лише їм відому методику підготовки до придбання лотерейного білета. Ось, наприклад, як у Євгена Сидорова, який використовує авторську методику, побудовану на прикметах. В один зі своїх капців чемпіон незмінно кладе колосок пшениці з рідної землі, а в іншій — білет із закресленими цифрами. Таким чином Євген і грав у той знаменний раз, коли виграв 35 мільйонів. І це не поодинокий випадок, прикмети регулярно допомагають вигравати, головне — вірити і впевнено обирати цифри. Успіхів!