Коли краще купувати лотерейні квитки? Таке запитання ставлять собі всі любителі азартних ігор, починаючи власну кар’єру. Вдалі дні для покупки лотерейних квитків, згідно з популярною громадською думкою, разюче підвищують шанси на перемогу в черговому розіграші. Але це лише частина корисної інформації, яку слід розуміти про сприятливі дні для покупки лотерейного квитка. Сьогодні ми розберемо всю супутню інформацію, виділивши ключові нюанси.

Чи варто сподіватися на сприятливі дні для покупки лотерейного квитка? В першу чергу слід розібратися, чи мають сприятливі дні для гри в лотерею реальну вагу. Звичайно, керуючись холодним розрахунком, нескладно прийти до такої істини: дата покупки жодним чином не змінить результати розіграшу і не посуне виграш під легку руку гравця. Проте, вдалий день для гри в лотерею скеровують інші розрахунки. Справа в тому, що підбір таких днів — це скоріше психологічний прийом, який дозволяє впевненіше заповнювати лотерейні квитки і гарантує позитивний настрій. Погодьтеся, перемогти простіше, коли ти не сумніваєшся і впевнений в тому, що сьогодні пощастить, адже на календарі — щасливе число. Головне — зберігати здоровий глузд і не заглиблюватися в культ чисел, постійно нагадуючи собі, що мета лотереї полягає в отриманні задоволення.

КОЛИ ЛІПШЕ?

Існує безліч методик, які переконують у своїй власній неповторній ефективності. Втім, якщо уважно перечитати різноманітні коментарі, поради і статті про досвід щасливих переможців, можна дійти висновку: максимально прийнятними днями для придбання лотерейних білетів вважають середу і четвер. У середу, виходячи з багатовікових східних практик, особливі сили допомагають усім азартним громадянам, які прагнуть виграти у лотерею та інші ігри. До речі, більшість виграшних білетів на мільйони доларів також були придбані в середу. Четвер теж не варто списувати з рахунків, бо четвер символізує стабільність, грошовий достаток і великі переможні гонорари. На подібні теми написано низку науково-літературних праць, конкретні твори можна вивчити для отримання ширшого уявлення про роль чисел у ймовірності лотерейного виграшу. Перш ніж вирішити, в який день грати в лотерею, задумайтеся, в які дні особисто вам феноменально везе. Якщо це п’ятниця — то вибір очевидний, якщо вівторок або середа — вирішувати вже вам, конкретних прогнозів на цей рахунок немає. Однак, удача вкрай індивідуальна, буває, що спрацьовує і в понеділок. До слова, першу добу тижня не просто так вважають важкою. За статистикою, саме в понеділок виграно мінімальну кількість лотерейних розіграшів. Отже, якщо не сподіваєтеся на магію випадку, купувати квитки в понеділок не варто.

ТРУДНОЩІ ВИБОРУ

Граючи масштабно і чекаючи чергового нового розіграшу, для більшої впевненості у правильності вибору, варто дочекатися конкретних чисел. Визначити день для покупки і виграшу в лотерею самостійно буває складно, краще скористатися банальною статистикою. Кращими числами в місяці вважають сьому добу. Товариські переможці в лотерею рекомендують купувати квитки в парні дні або ж у круглі числа, тобто на десяту, двадцяту і тридцяту добу місяця. Має місце теорія, яка переконує, що максимальна концентрація вдалих квитків надходить на прилавки магазинів у перший день місяця. Говорити однозначно про такі тонкі речі складно, так що спробуйте різні методики, аби знайти власний рецепт швидкої перемоги.

ЯК РОЗРАХУВАТИ ДЕНЬ ПОКУПКИ?

Газета «Азарт від МСЛ» дуже багато розповідає про переможців лотерей, які, завдяки своїй удачі, отримували серйозні суми, зривали джекпоти. Дехто із цих щасливчиків зазначав, що перемогти допомогла власна система вибору чисел і днів. Звичайно, є такі приклади й у світі. Загальновідомим наочним прикладом є американка Ліза Арканд. Жінка купувала лотерейні білети 7 числа і, врешті решт, отримала кругленьку суму в мільйон доларів.

Звичайно, багато переможців роками шукали той самий виграшний день. Цілком можливо, що з першої спроби стати мільйонером також не вийде. Головне — вірити у власні сили і сміливо йти до мети. Але що ж робити, коли вам ніяк не щастить виграти, хоча ви обираєте загальноприйняті числа? От не приходить удача по вихідним, сьомим дням місяця і все. В такому випадку слід включити пам’ять і пригадати ваші щасливі числа. Це може бути день народження дитини, дата шлюбу, день придбання першого автомобіля. Згадайте, в які дні вам особливо щастило і використайте їх у розіграші. Велика ймовірність повторення сприятливого досвіду. Можливо, ще з дитинства у вас є улюблені цифри, які просто подобаються. Визначте їх, адже ніхто не знає, який подарунок приготувала вам доля, вказуючи ваші виграшні числа. Тепер ви знаєте все, що слід розуміти, перед тим як брати участь у лотерейному розіграші. Шукайте той заповітний день, використовуючи наші поради, перегляньте наші попередні публікації, а коли матимете час, завітайте на наш сайт: https://azartmsl.com. Ми бажаємо вам удачі й не маємо сумніву, що всі емоційні та фінансові витрати принесуть заслужену нагороду.

За матеріалами сайту «Prolotto»