Ми вже повідомили про вели­кий виграш у миттєву лотерею «Справжнє золото». 13 травня у Дніпрі, в Торговому центрі «Експрес» було продано білет лотереї вартістю 10 гривень, в якому щасливий по­купець знайшов виграш на суму 200 000 гривень! Інформуючи вас про цю приємну подію, ми зробили наголос на    «нещасливо­му» числі 13 і зазначили, що для власника миттєвого лотерейно­го виграшу воно стало насправді щасливим. На той момент ми не володіли жодною інформацією про переможця, і наше припу­щення що до його щасливих відчуттів базувалося тільки на здоровому глузді, — хто ж не від­чуває себе щасливим, вигравши 200 000 гривень?!

Сьогодні ми не будемо нічого припускати чи здогадуватися, а просто надамо слово перемож­ниці лотереї «Справжнє золото». Знайомтесь — це мешканка Дні­пра, за професією медична се­стра Ольга Василівна.

«Я — найщасливіша людина, — так говорить про себе сама пані Ольга, розповідаючи про свою велику удачу. — Лотерейні бі­лети я купую близько 5 років, і завжди це виключно миттєві лотереї стирачки. Чим вони мені подобаються? Тим, що я одразу знаю результат. Стираю захисне покриття і дізнаюся, чи є виграш і на яку суму.

13 травня я зайшла в улюблену точку розповсюдження лотерей і купила два білета: «Справжнє золото» і «Щаслива 13». В обох знайшла виграші по 20 гривень. Я вже хотіла забрати гроші та йти у своїх справах, але се-таки вирішила купити третій    лоте­рейний білет. І в ньому виявився виграш 200 тисяч гривень!

Я не могла повірити власним очам. Попросила перевірити бі­лет розповсюджувача лотерей, чи правильно я зрозуміла резуль­тат? Вона його ретельно переві­рила і привітала мене з великим виграшем», — розповіла Ольга Василівна. Свій грошовий приз переможниця планує витратити на покупку побутової техніки.

І тут варто повернутися до дати покупки щасливого білета «Справжнє золото» — 13 травня. По-перше, хочеться поаплодува­ти пані Ользі за те, що вона не побоюється числа 13 і не вва­жає його нещасливим (інакше б не купила лотерейні білети). По-друге, ми хочемо заднім чис­лом привітати Ольгу Василівну з її професійним святом — Між­народним днем медичної сестри, який відзначається 12 травня. Нехай із різницею в один день, а все ж таки переможниця зро­била собі гарний подарунок до свята!

ЗОЛОТО ЗАВЖДИ В ЦІНІ

Золото завжди в ціні, ось чому так актуально звучить назва мит­тєвої лотереї «СПРАВЖНЄ ЗОЛО­ТО». Купуючи білет цієї стирач­ки, ви ніби берете в руки золоті злитки — вагомі та цінні. І якщо вам пощастить виграти великий приз, як це сталося з пані Ольгою із Дніпра, ви зможете оцінити всі переваги цієї лотереї по-макси­муму. Впевнені, що виграші на суму 10 000 грн, 5 000 грн, 2 000 грн, 1 000 грн або інші також порадують вас і зроблять ваш настрій позитивним.

Подивіться на виграшний бі­лет пані Ольги. За правилами ло­тереї, якщо будь-який із ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким з ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ, гра­вець виграв приз за цей номер.

Якщо серед ВАШИХ НО­МЕРІВ ви знайшли символ (монету) , дивись білет, приз за цей символ збільшується у 2 рази.

У білеті, який виграв 200 000 гривень збігається номер 8, він є і серед ВАШИХ, і серед ВИГРАШ­НИХ НОМЕРІВ. Суму призу за цей номер читаємо безпосередньо під ним. Як бачите, помитися немож­ливо. Тому сумніви пані Ольги в щасливий момент виграшу можна пояснити лише її емоційним ста­ном. Ми щиро бажаємо кожному із вас, шановні друзі, опинитися на її місці та відчути шалений адре­налін! Миттєві лотереї багаті на різноманітні виграші, аж до 2 000 000 гривень включно. От же — вперед до виграшів!