Читачі «Азарту» добре обізнані з різноманітними системами гри, знають статистику і орієнтуються у нових лотерейних продуктах «М.С.Л.» Але, як нам відомо, іноді не вистачає терпіння і хочеться отримати перемогу негайно.

Для цього випадку редакція вирішила поцікавитись порадами астрологів, які підказали нам в які дні можна купувати лотерейні квитки, а в які краще цього уникати.

Пригадаймо: хтось звертає увагу на дати біографії, пам’ятні числа. Інші вивчають нумерологію. Деякі люди вважають, що виграти в лотерею неможливо. Однак, тисячі щасливчиків уже отримали виграш і діляться своїми секретами з іншими.

Багато хто вважає, що фортуна приходить в рідкісних випадках. Для того, щоб виграти в лотерею, необхідно розробляти певну технологію гри.

З цією метою люди звертаються до астрології і завдяки цьому намагаються отримати величезний виграш.

Статистика стверджує, що 53% виграшів приходиться на щасливі дні, і лише 4% випадає на нещасливі дні. Давайте з’ясуємо, які ж дні, на думку астрологів, є щасливими для придбання лотерейних білетів?

Для цього розглянемо докладніше взаємодію вогняного астрологічного знаку з іншими стихіями. У які дні краще купувати лотерейні квитки, щоб виграти, підкаже розташування Сонця.

Якщо стихія — це астрологічний знак «Вогонь», то обирати час для гри краще у той період, коли Сонце розташоване в одному з вогняних знаків. Таким знаками є «Лев», «Овен» і «Стрілець».

Потім необхідно звернути увагу на повітряні знаки, ними є «Близнюки», «Терези», «Водолій». Сприятливим часом для покупки лотерейного квитка є період, коли Сонце знаходиться в даних повітряних знаках.

Обов’язково слід звернути увагу на розташування Сонця в земляних знаках: «Телець», «Діва», «Козеріг». Рекомендується не ризикувати і не витрачати великі кошти на придбання квитків. У періоди домінування означених знаків пані Удача буде не на вашому боці, а виграш, якщо й трапиться, буде мінімальним.

Ще меншу удачу вогняні знаки мають при розташуванні Сонця за домінування водних знаків: «Рак», «Скорпіон», «Риби». В цей час бажано зовсім відмовитися від гри, інакше можна програти велику суму грошей.

Лотереї бувають різні. У разі, якщо лотерея має на увазі закреслення чисел, необхідно звернути увагу на певні дати. Це може бути власна дата дня народження, близьких родичів.

Цілком можливо, що стане у нагоді комбінація чисел, які часто з’являються у вашому житті. Також можна використовувати своє ім’я у цифрових системах. В залежності від того, під яким номером знаходиться кожна буква імені у алфавіті, можна скласти чарівну комбінацію, що принесе удачу.

А найкращими днями для придбання лотерейних білетів є субота і неділя. Час придбання — після 12 години. Сприятливими днями також є понеділок і вівторок. Покупку краще робити вранці.

Крім того, необхідно звернути увагу на одяг, у якому буде відбуватися покупка лотерейного білета. Вбрання не повинно містити жовтий або червоний відтінок, оскільки дані забарвлення мають здатність відлякувати грошові призи.

Також Фортуна не любить яскравих принтів, клітинку, смужку. Знаючи такі нюанси, ви маєте підходити до вибору наряду з великою відповідальністю, щоб удача була на вашому боці.

А ще під час придбання лотерейних білетів важливо мати гарний настрій, думати про виграш, налаштовувати себе на перемогу.

Важливо пам’ятати, що Фортуна хоч один раз у житті приходить до кожної людини.
Не потрібно впадати у відчай при програші, обов’язково настане той день, коли грошовий приз буде саме у ваших руках.