За статистикою у кожної людини протягом життя є шанс виграти в лотерею. Для цього не потрібно бути генієм і мати кілька вищих освіт. Цілком можливо, що ви виграєте в лотерею з першого квитка, а може трапитися, що за кілька років, адже жодна ваша спроба не проходить даремно, а збільшує ймовірність перемоги в майбутньому. І варто пам’ятати, що в ігровій теорії є поняття, зване дистанцією. Воно має на увазі час від початку очікування виграшу в лотерею і до самої перемоги.

ПОШУКИ СЕКРЕТУ ПЕРЕМОГИ

Вчені-математики давно шукають можливість виграшу в лотерею. У зв’язку із цим проводилося безліч досліджень на тему того, чи можна виробити будь-яку стратегію для підвищення ймовірності виграшу. Результати проведених досліджень:

  • усі номери випадають з однаковою ймовірністю, у якогось певного номера немає переваг;
  • немає особливо великої різниці між осмисленим вгадуванням номерів і випадковим вибором;
  • стовідсотково переможних стратегій не існує.

У підсумку досліджень виявився досить простий висновок. Потрібно просто ставити, не замислюючись, і чекати на перемогу. Але цю ідею спростували. Слідом за математиками досліджувати цю тему взялися психологи. Вони пояснили розмір виграшу поведінкою людей та їх вибором, адже чим більше людей виберуть виграшну комбінацію, тим менше грошей вони всі отримають. Тому мета гравця полягає у виборі того номера, який із найменшою ймовірністю оберуть інші. Психологи розробили тактику, за якою потрібно грати проти інших гравців, а не проти лотереї. Необхідно вивчити поведінку інших гравців, які комбінації вони обирають, і правильно визначити з усього цього певні закономірності. Головним фактором гри із цією тактикою є необхідність уникати щасливих чисел, виявити найпопулярніші й не ставити на них, щоб ваш виграш був більший і ймовірніший.

ТОП ДІЄВИХ МЕТОДІВ ВИГРАШУ

Існує безмежна кількість способів перемоги, і в кожного гравця вони свої.

 Одні обирають щасливі числа або пам’ятні дати. Однак даний спосіб є найменш дієвим.

 Інші довіряються великій Фортуні й обирають все навмання.

 Треті вірять математиці та теорії ймовірності, виконуючи розрахунки для перемоги.

Незважаючи на все це, вже давно виведені методи гри, які помітно підвищать ваші шанси на перемогу і допоможуть вам заробити більше грошей. Наведемо деякі з тих, що вважаються дієвими.

МЕТОД 1

Цей метод заснований суто на психології. Підхід, що позиціонується даним методом, запевняє: потрібно обирати ті номери, які явно не візьме більшість. За статистикою потрібно брати числа, які йдуть після 31, адже люди насамперед обирають знайомі числа, які асоціюються з пам’ятними датами. Даний підхід до справи допоможе вам підняти великий куш, адже переможців із такими числами в квитку буде значно менше.

МЕТОД 2

Цей метод відомий багатьом і сутність його полягає в тому, що потрібно збільшити число комбінацій за допомогою залучення максимального числа учасників. Вони скидають гроші в загальний кошик, збільшуючи ставку, і тим самим підвищують шанси на перемогу.

МЕТОД 3

Вам потрібно скласти список комбінацій, на які ви розраховуєте, і після цього купити відповідну кількість квитків. У підсумку вам треба лише чекати, що одна з ваших комбінацій виявиться виграшною. Як бачите, особливих зусиль тут докладати не потрібно. Якщо ж у вас не вийшло виграти з першого разу, то не варто впадати у відчай. Шанс перемоги у всіх однаковий, тому потрібно пробувати далі й далі. Не вийшло зараз, значить вийде іншого разу, потрібно бути оптимістом.

За матеріалами сайту «БізнесКіт.com»