Розумні люди називають витрати на покупку квитків лотерей — інвестиціями. І      реко­мендують грати в лотереї з великими джекпотами, а також ті, де ви самі будете вибира­ти числа, тобто комп’ютер за вас це робити не буде. Визначившись із лотереєю, важливо створити самому або придбати вже готову систему, яка приносить прибуток. Займатися створенням самостійно досить складно, бо необхідно проводити безліч розрахунків і обчис­лень. Ну, а на придбання ефективної системи будуть потрібні певні гроші — інвестиції. Від правильності побудови вашої системи буде залежати прибуток, який у хорошій системі повинен перевищувати інвестиції. Заплуталися? Тоді давайте детальніше розберемося, про що йдеться. Отже, по порядку…

ІНВЕСТУВАННЯ — НЕ АЗАРТНА ГРА

Коли мова йде про придбання лотерейних білетів, фахівці застосовують термін    «інвес­тиції». Дуже важливо, щоб ви рахували гро­ші, які вводите в систему як інвестиції. Ви можете запитати: «Чому?»

Все просто. Розглядаючи покупку лоте­рейного квитка як інвестицію, ви повинні зрозуміти кілька речей:

1) ваше багатство — депозит. Ви повинні навчитися бачити гроші як багатство у ви­гляді вкладів встановленої кількості, які бу­дуть використовуватися за певний час. Це не втрачені гроші або незаплановані витрати. Це ваш нинішній внесок у майбутній стан!

2) інвестуючи гроші в лотерею, потрібно розуміти, що існує можливість їх втрати, але є і ймовірність великого виграшу. Багаті люди розуміють, що високі ризики приносять ви­сокі доходи.

Давайте розглянемо простий приклад. Чи знаєте ви, що відсотки від вкладень в акції у десятки, а то й у сотні разів вище, ніж від вкладів у депозити. Чому так?

Тому що ризики на банківські вкладення зведені до мінімуму, в той час як при  вкладен­нях в акції ви практично не застраховані від повної втрати своїх грошей або примножен­ня їх у кілька разів за короткий час. Уявіть, що, вклавши в акції $100, вже наступного ранку можете їх повністю втратити або про­кинутися мільйонером.

Є й інші приклади. Якщо ви вважаєте, що всі фінансові операції, в які люди вкладають свої гроші (від житлової нерухомості до стра­усиних ферм), — прибуткові, то ви  помиля­єтеся. Значний ризик втрати грошей існує навіть при вкладеннях у нерухомість. Лото або лотерея — теж інвестиції, які нічим не відрізняються від інших, тому гроші необ­хідно розглядати як вкладення на тривалий термін із метою отримання прибутку;

3) гроші на лотерею багаті люди інвесту­ють із вільних ресурсів, а не з останніх копі­йок. Тому, якщо розглядати гроші, що витра­чаються на лото як інвестиції, то і покупку лотерейних білетів потрібно здійснювати на вільні гроші. Наприклад: спочатку відкладіть гроші на їжу, одяг, оплату рахунків, квартпла­ту, оплату за кредитами й т. і., а решту суми вкладайте в лотерею;

4) головне, граючи в лотерею — терпіння. Розуміючи, що ваші гроші — це «інвестиції», ви не станете нескінченно переживати, якщо протягом тижня, місяця і більше у вас не буде ніяких виграшів. Правильно розраховуючи інвестиції, у вас буде впевненість і гроші для повернення в гру знову на наступному тижні, з тієї ж професійної неупередженості. Ваші числа зроблять вас мільйонером — це тільки питання часу!

РЕІНВЕСТУВАННЯ  В ОЧІКУВАННІ ДЖЕКПОТУ

Не думайте, що, граючи в лотерею, ви буде­те зривати джекпот або великі гроші щотиж­ня. Але хороша система надає можливість виграти хоч і менше, але практично завжди. Частину з виграних грошей можна реінвес­тувати в нову в гру і з нетерпінням очікувати, коли ваші числа принесуть великі гроші.

УПРАВЛІННЯ ЛОТЕРЕЙНИМИ ГРОШИМА

Пам’ятайте, що непередбачуваність випа­діння чисел в лото означає, що 100% гарантії у виграші немає, тому дуже важливо вміти правильно управляли грошовими коштами. Адже вам все одно під час інвестування дове­деться на щось жити, тому, купуючи квитки, переконайтеся, що ви нічим не ризикуєте, тобто витрачені гроші не повинні бути при­значені «для проживання».

ВАЖЛИВО!

  • Переконайтеся, що ви можете дозволити собі інвестиції. При нестачі грошей обмежте свої фінансові кошти на гру в лотерею.
  • Точно визначіться, навіщо вам це по­трібно. Багато, наприклад, грають заради джекпоту, який є рушійною силою і метою їх інвестицій в лото. При цьому грають пра­вильно, невеликими ставками протягом багатьох років, постійно зберігаючи мож­ливість виграти максимальний приз. Ваші думки повинні бути такими ж.
  • Починаючи грати в лотерею за якою-не­будь системою, крім суми інвестицій визна­чіться, скільки часу ви готові на це витра­тити. Наприклад, ви можете інвестувати протягом трьох місяців, шести, року або довше. Але не здавайтеся занадто рано, бо на шляху до регулярних виграшів дуже важ­ливу роль відіграє наполегливість.

ПРАВИЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ В ЛОТЕРЕЮ

Граючи за ефективною системою (напри­клад, у «Лото-Забава»), ви будете отримувати регулярні виграші, частину з яких знову вкла­датимете в гру. Але при цьому не витрачайте більше запланованої раніше суми в надії ви­грати ще більше. Такі позапланові витрати практично ніколи не приносять прибутку. При цьому, навіть якщо ви почнете витрача­ти набагато більше, можливість отримання головного призу не збільшиться. Якщо вам нікуди подіти залишки виграшу після по­купки чергового білета, то краще покладіть гроші на депозит.