2021 рік металевого Білого Бика прихо­дить, щоб розібратися з негараздами, залишеними Щуром. Світ вже не буде колишнім. Сподіватися, що в період влади цієї гідної тварини все повернеться «на круги своя», годі й казати: Бик піде второваною Щуром дорогою. Цей рік теж металевий, а тому більшість «щурячих» ініціатив будуть під­тримані. Вам доведеться змиритися з тими нововведеннями, що нав’язав Щур, або за­лишитися на задвірках історії наодинці зі спогадами про минуле. Що можна сказати точно: рік під управлінням Бика виявиться набагато спокійнішим, ніж попередній. Незважаючи на агресивну зовнішність Бика, за цей рік відповідає жіноча енергія Інь (у протиставлення Ян Щура), тому в 2021 році можна буде відчути енергію відро­дження, творення, дозрівання плодів.

БІЛИЙ МЕТАЛЕВИЙ БИК — ЦЕ РІШУЧІСТЬ І СИЛА

Метал і білий колір в китайському го­роскопі є синонімами, у визначенні ха­рактеристик року вони кажуть про те, що в тренді будуть рішучість, сила і індивідуа­лізм. Ця тенденція зберігається з минулого року, проте, в порівнянні з ним, вітається велика відкритість в діях — закулісні ігри у Бика не в честі. Розвиток політичних, економічних подій у 2021 році обіцяє бути більш передбачуваним. Основні рішення вже прийняті, Бик лише почне втілювати їх у життя — із завзятістю і старанністю.

ЧИ БУДЕ РІК БИКА СПОКІЙНИМ

Як вже сказано, 2021 буде спокійним — але тільки якщо порівнювати його з 2020. За фактом же і в новому 2021 спокій нам буде тільки снитися. Металевий харак­тер року не дає розслабитися, найближчі люди, в т. ч. батьки і діти, подружжя, бра­ти і сестри можуть виявитися «на ножах». Загостриться конкуренція між компанія­ми. Це буде характерно для стосунків між країнами, не виключені великі міжнародні конфлікти. Небезпека цього року — довгий час напруга в стосунках може не давати про себе знати, одна сторона може не підоз­рювати, що терпіння іншої вже дійшли до краю. Як наслідок — можливі несподівані вибухи агресії.

2021 — РІК ЗОЛОТОГО ТІЛЬЦЯ

У 2021 році ми багато сил віддамо роботі й кар’єрі, відновленню втраченого благополуччя. Втім, незважаючи на негативні очі­кування багатьох людей, рік Бика дає можливість побудувати надійний фундамент майбутнього благополуччя. Бик не дуже вміє пристосовуватися і шукати витончені рішення, але все ж по-справжньому розбагатіти зможуть ті, хто зуміє знайти новий формат у бізнесі, приділятиме увагу додат­ковим формам збагачення. Отже — Бик вітає тягу до збагачення, і якщо вона у вас дійсно є, то ви зумієте заробити і накопичи­ти. Тільки ось тринькати не варто …

ЯК СТАТИ УСПІШНИМ У 2021 РОЦІ

Не чекайте в рік Білого Бика випадко­вої удачі. Всі успіхи, якими вас нагородить володар року, будуть заслуженими. Бик вимагає наполегливості, неухильного дотримання наміченої мети. У попередньому році на коні були люди авантюрного плану, ті, що вміють «ловити хвилю». В 2021 вони повинні будуть залишити свої звички або будуть затоптані Биком, який любить тіль­ки справжніх трудівників. Відмінність саме цього року Бика — прикладати зусилля потрібно вибірково. Зазвичай Бик просто тягне борону або візок, а керують нею інші. В 2021 правила гри змінюються: потрібно не тільки тягнути, а й вибирати напрямок. Щоб у 2021 році все у вас складалося добре, сприймайте зміни, які прийшли у ваше жит­тя. Не витрачайте сили на спроби поверну­ти все до того, як було раніше. Влаштуйте зону комфорту там, де зараз опинилися. Адже можна жити в прекрасному саду і від­чувати себе нещасним, або оселитися на пустирі, засадити його квітами і яблунями, і насолоджуватися справами рук своїх.

ФІНАНСИ У 2021 РОЦІ

Білий Металевий Бик пропонує нам за­йнятися відновлювальними роботами: прийшов час зализувати рани, нанесені го­стрими зубами Щура. І нехай всім, хто хоче заробити в 2021 році, доведеться чимало потрудитися, в цілому цей період можна назвати позитивним для розвитку бізнесу і побудови кар’єри. А дехто навіть зможе не­погано заробити.

Чого в 2021 році точно не передбачаєть­ся, так це легких грошей. На жаль, потрапи­ти на поле чудес зараз неможливо: країна дурнів закрита на в’їзд. Так що якщо хочете здобути трохи золота, доведеться перело­патити чимало піску. Приємна новина: для деяких людей Бик перетвориться в Золото­го Тельця, в цей рік у тих, хто здатний знахо­дити нестандартні рішення в стандартних ситуаціях, з’являється шанс розбагатіти.

Рік Білого Металевого Бика — це період накопичень, намагайтеся якомога менше витрачати. Навіть якщо ваш дохід невели­кий, відкладайте хоча б потроху. Постарайтеся відмовитися від кредитів. Якщо ж вони неминучі, врахуйте, що найбільш невда­лий час для їх отримання — з 27 квітня по 6 жовтня, оскільки це період ретроградного Плутона.

Гороскоп фінансів, кар’єри і бізнесу на 2021 рік у цілому невтішний: ті, хто не бо­їться роботи, будуть ситі, одягнені та взуті. Зірки радять: будьте розсудливі, проявляй­те рішучість, але не ризикуйте останнім, не забувайте відкладати «на чорний день», не витрачайте гроші на непотрібні вам речі, і в 2021 році Бика вас буде супроводжувати фінансова стабільність.