Прийдешній рік пророкують спокійним і без значних фінансових криз. Незважаючи на тривалу пандемічну кризу, 2022 рік не обіцяє негативних прогнозів у фінансовій сфері. Зрозуміло, непрості ситуації виникатимуть, проте тривалими вони не будуть, і їх можна буде подолати. Загалом для всіх знаків зодіаку зірки радять не проводити серйозних фінансових операцій у певні дні. Так несприятливими днями для цього є 16 січня і 1 жовтня. Вдалими ж для покупок стануть дати 18 травня та 27 вересня. Рік за східними віруваннями мине під впливом Водяного Тигра. Це емоційний і непередбачуваний хижак, тож у фінансовому плані не слід робити різких рухів та необдуманих кроків.

ОВЕН

Визначальними для Овна у грошових питаннях будуть співпраця й об’єднання з партнерами. На старті року ймовірні певні перешкоди уфінансових питаннях, проте з настанням літа вони успішно нейтралізуються або будуть подолані. Якщо доведеться брати позики чи кредити, то краще цю затію перенести на другу половину року. Так, як і великі покупки—їх ліпше робити восени. Не варто ігнорувати можливостями додаткового заробітку, нехай і дрібного.

ТЕЛЕЦЬ

Якщо представники цього знаку зуміють знайти баланс між витратами і заощадженнями, то рік буде фінансово гармонійним. Слід пам’ятати, що це вдасться, якщо Телець натхненно працюватиме, навіть понаднормово. Цього року можна більше витрачати на себе—одяг, здоров’я, власну красу. Від дрібних і непотрібних покупок варто відмовитися. У такому разі вдасться купити щось суттєве в другій половині року. Також Тельцям доведеться навчитися відстоювати свою позицію перед родичами.

БЛИЗНЮКИ

Близнюкам слід правильно планувати, особливо якщо в пріоритетах є значні покупки чи придбання. Їх ймовірно здійснити ближче до осені, якщо буде створена відповідна матеріальна «подушка». Тому намагайтеся не позичати, не брати позички чи кредити. Найкращий зі способів—економія й пріоритетне витрачання грошей. Ті, хто плідно працював і дотримувався порад зірок у фінансових питаннях, будуть нагороджені господарем року вже з кінця літа.

РАК

Рік у матеріальному плані спокійний, вистачатиме на звичне життя, але гроші з неба самі не падатимуть. Ракам варто використовувати кожну зручну нагоду і нові можливості аби фінансово зміцнити власну ситуацію. Але в цій гонитві не нехтувати допомогою друзям чи близьким, якщо вони про це попросять. Якщо за підтримкою звертаються батьки, також не забувати про найрідніших людей. Зірки радять після літа зайнятися власним здоров’ям—профілактичні витрати на це ніколи даремними не бувають. Великі покупки Ракам краще здійснювати не раніше осені.

ЛЕВ

Левам варто не брати кредитів і не накопичувати боргів, менше робити спонтанних необдуманих покупок. Відкласти більше заощаджень—ось цьогорічна мета. Допомогти в цьому може ситуація на роботі. Але лише ваше рішення може зробити її сприятливою або незручною для вас. Стабілізуватися матеріальне становище обіцяє до кінця року. Але не впускайте нагоди поповнити власну скарбничку навіть випадковими заробітками.

ДІВА

Фінансове планування Дівам слід обмежити невеликими часовим проміжками, тобто складати плани на кілька років чи навіть один рік наперед не варто, ліпше ретельно продумати нинішні витрати, чи легко вони співвідносяться з доходами. Від ретельної праці і виконання поточних справ залежатиме майбутнє—у цьому випадку і близьке, і віддалене. Якщо маєте розумного порадника у фінансових питаннях, то неодмінно дослухайтеся до його мудрих слів.

ТЕРЕЗИ

Не слухати порад заздрісників—мудра порада від зірок. Не розповідати стороннім про свої фінансові успіхи й перемоги—запорука успіху. Більше працювати для власного збагачення. Терезам вдасться заробити суттєво більше, ніж планувалося. Якщо передбачається велика покупка, то її краще здійснити в другій половині літа. Наявні кредити чи борги варто неодмінно повернути саме цього успішного для вас фінансового року.

СКОРПІОН

Фінансову ситуацію поліпшить не зростання заробітної плати, а надходження з іншого, невідомого вам раніше джерела. Головне— правильно розпорядитися грішми. Зірки радять купувати щось значне на початку літа, погоджуватися на підробіток. Утриматися від зайвих витрат буде непросто, особливо зважаючи на нові фінансові можливості. Все ж не поспішайте в прийнятті подібних рішень, краще зосередьтеся на особистому розвитку.

СТРІЛЕЦЬ

Зірки радять бути ощадливими та економними, розумно і вдумливо витрачати кошти. Зараз навіть повільне накопичення має бути в пріоритеті, аніж пустити за вітром свої кровні. Великі покупки можливі восени, а на початку року варто уникати дрібних витрат і довіряти власній інтуїції. Можливі поломки домашньої техніки, але покупки в цій сфері будуть вдалими.

КОЗЕРІГ

Економія—ваше кредо цього року. Аби не шкодувати потім і не латати дірки в бюджеті, не робіть спонтанних витрат на розваги чи непотрібні покупки. Ваш порадник в усіх фінансових операціях — власна інтуїція, саме вона не підведе і не зрадить. Дрібними і маленькими кроками ви просуватиметься до фінансової стабільності, не слухайте на цій дорозі випадкових порадників.

ВОДОЛІЙ

У другій половині року очікується грошовий підйом, причому суттєвої висоти. Загалом рік спокійний і стабільний, з позитивними результатами вфінансах. Зірки радять великі покупки перенести на літню пору і ніколи не забувати про фінансову грамотність. Вона—ваша точка опори й орієнтир у грошовому вимірі. Якщо маєте мрію, яку можна реалізувати за допомогою фінансових операцій, то слід вдатися до економії.

РИБИ

Фінанси цього року співатимуть під вашим керівництвом, усе йтиме за чітко складеним планом: і витрати, і доходи. Якщо грошей не вистачатиме, завжди є можливість додаткового заробітку, потрібне лише ваше бажання. Це дозволить придбати речі, що не входили у ваш план, проте вони можуть подарувати багато радості! Цілком реальними для вас є великі придбання у середині літа, проте астропрогноз радить витратити гроші на мандрівки.