Давайте уявимо, що ви виграли значну суму … Або ви дійсно вже виграли. Одне з багатьох питань, які вас, безсумнівно, хвилюють, чи потрібно і далі купувати квитки азартних забав? Звичайно, ви можете думати, що вже взяли від життя все, і нехай удача посміхнеться іншим. Але раптом вона хоче сяяти своєю усмішкою тільки вам? Раптом ви їй сподобалися? Навіщо ж позбавляти обидві сторони такого задоволення, краще придбати ще один квиток … А якщо в результаті ще один виграш став вашим … Що ж, можна бути впевненим, застосування грошам завжди знайдеться!

Саме за таким принципом і діють багато лотерейних мільйонерів. Наприклад, Джордж Кітс (George Keates) і його дружина Беріл (Beryl), які проживають у Саутпорте, графство Мерсісайд, Великобританія, в 2012 році виграли 3,5 мільйона фунтів стерлінгів у Національній лотереї. З того часу вони так і продовжують купувати по квитку на тиждень. Своїм першим виграшем вони вже розпорядилися, розділивши його між чотирма синами, дев’ятьма онуками та іншими родичами. Звичайно, себе вони також не образили — наприклад, з’їздили в Австралію до старих друзів. Головним бажанням Кітс було фінансове благополуччя сім’ї, і воно здійснилося. Джордж Кітс стверджує, що вони зуміють спланувати, куди направити гроші, якщо їм пощастить ще раз.

Тоді як сімейство британських пенсіонерів ще смакує приємне відчуття дежавю, Енн Лепін (Ann Lepine), мешканка містечка Форт Сміт у Канаді, відчула його на собі. У 2007 році, разом із тодішнім чоловіком Барклі Героном (Barkley Heron) вона виграла 11 мільйонів у доларах США. Через чотири роки, вже розлучившись із чоловіком, міс Лепін повторно зірвала джекпот «Lotto 6–49» — на цей раз трохи менше, всього 7,7 мільйона в американській валюті. Але все одно цей факт позбавив сну як саму переможницю, так і її тітку і друга, яких вона просила перевірити ще раз квиток. Потім щаслива жінка відправилася в круїз по Карибському морю, а всю суму, що залишилася, поклала в банк. Зупинятися на досягнутому міс Лепін не збирається і продовжує купувати квитки. Адже, як вона відмітила у спілкуванні з журналістами, виграти, не купуючи квитки, неможливо. Не можна виграти, не граючи. Абсолютно точне спостереження. Цілком можливо, що скоро ми будемо читати про неймовірно щасливу канадійку, яка перемогла в лото вже тричі!

Майкл Керрол (Michael Carrol), мабуть, бажає повторної перемоги над усіма переможцями, які мешкають на нашій планеті. Ще у 2003 році він виграв 9,7 мільйона фунтів стерлінгів у Національній лотереї. Щоб витратити таку величезну суму, йому довелося постаратися — протягом цілих десяти років Майкл тринькав гроші, як тільки міг. Роздавав родичам і друзям, пропивав, підсів на наркотики … За традицією багатьох мультимільйонерів-переможців лото, він накупив дорогої нерухомості й ексклюзивних автомобілів — близько півсотні. Майкл був обвішаний коштовностями на тисячі фунтів стерлінгів … А в результаті він залишився один, практично без гроша в кишені (жив у будинку сам на допомогу розміром у 42 фунти на тиждень), але зате з кількома квитками лото і переконанням, що удача знову йому посміхнеться!

Містер Керрол вірить у свою удачу і ні про що не шкодує. В інтерв’ю з журналістами він сказав, що життя дається тільки один раз, тому і вирішив використовувати гроші по максимуму. І якщо він виграє ще раз — він так само витратить їх публічно, щоб утерти носа усім недоброзичливцям. Судячи з темпераменту містера Керрола, жити тихо він не звик. Давайте побажаємо йому удачі, а також міцної печінки. Отже, якщо ви виграли джекпот, ні в якому разі не припиняйте купувати лотерейні квитки. До речі, можете спробувати купувати їх онлайн, чому б не змінити традицію? Головне — вірте в те, що однією перемогою ваша удача не вичерпується!