У популярному на весь світ китайсько­му календарі кожен рік має свою тварину-покровителя. 2022 пройде під наглядом Бла­китного Водяного тигра. Ця велична та горда тварина вплине на наші долі. УНІАН нагадає, коли настане рік Тигра у 2022‑му.

КОЛИ НАСТАНЕ 2022 РІК  І ЯКИМ ВІН БУДЕ

Настане рік Тигра не 1 січня, а 1 лютого і триватиме до 21 січня 2023 року. Символів року буде два:

  • дерево — допомагає вам бути стабіль­ними;
  • вода — дарує чуттєвість, поступливість і творчий розвиток.

Хижак пробудить оптимізм і цілеспря­мованість в людях, змушуючи їх рухатися швидше до своїх мрій. Це буде помітний контраст у порівнянні з врівноваженим і відносно спокійним роком Бика. Револю­ційний Тигр принесе масу змін і зруйнує багато підвалин.

Рік стане інноваційним і активним: до влади прийдуть рішучі люди, які змінять всі усталені звичаї і напишуть нові прави­ла. Можна сказати, що Тигр допомагає не тим, хто вміє любити, а тим, хто готовий домагатися в житті бажаних висот.

Тигр вважається вірною і відданою твари­ною, тому, на відміну від обстановки в світі, сім’я залишиться в безпеці. Домашній зати­шок, спокій, розуміння і любов — ось чого варто чекати від 2022‑го року.

ГОРОСКОП ЗА РОКОМ НАРОДЖЕННЯ

Щур. До народжених у рік Щура, Тигр буде прихильним — цілеспрямованість гризу­нів викликає у хижака повагу, тому всіляко посприяє починанням, якщо ви не будете сидіти на місці.

Бик. Тигр випробує Биків на терпіння. На­родженим у рік Бика варто відмовитися від спокою, розважливості й неробства, інакше нічого не досягнете.

Тигр. У 2022‑му році Тигри будуть сяяти яскравіше зірок. Сміливо йдіть вперед до своїх цілей — удача вам посміхається.

Кролик (Кіт). Незважаючи на те, що ви, в цілому, не дуже любите різкі зміни і біль­ше радієте розміреному темпу життя, при­йдешній рік принесе багато хорошого. На вас чекають вигідні пропозиції, несподівані приємні обставини, виконання бажань.

Дракон. Швидше за все, рано чи пізно вам доведеться взяти себе в руки і закінчити неприємні стосунки. Вивести зрадників на чисту воду і зрозуміти, хто є хто.

Змія. Не зовсім сприятливий рік — будете весь час балансувати між повним провалом і приголомшливим успіхом. Єдині Змії, які відчують рік Тигра в позитивному ключі — творчі.

Кінь. Тигр відкриє можливості для твор­чого та професійного розвитку. Але тільки тим, хто не побоїться заявити про свої ам­біції. Якщо ви будете прагнути опинитися в центрі Всесвіту — всі двері для вас відкри­ються.

Коза (Вівця). Безліч випробувань чекає людей, народжених у рік Кози. Різкі зміни в житті, неприємні події, розчарування і втрати. Постарайтеся не розмінюватися на порожні справи і не залишайте вільного часу для жалості до себе.

Мавпа. Використовуйте прийдешній рік як підготовчий етап до майбутнього. Не вплутуйтеся ні в які авантюри — це загро­жує емоційною нестабільністю.

Півень. Не намагайтеся конкурувати з Тигром — програєте. З властивою вам серйозністю продовжуйте ті справи, які вже почали, і не затівайте нічого нового.

Собака. Особливо щасливий рік. Вам від­криються нові горизонти. Особливо це сто­сується тих, хто працював, не покладаючи рук. Будьте впевнені — у 2022‑му році вас чекає успіх і визнання.

Свиня (Кабан). Зайву активність прояв­ляти не рекомендується, краще дотримува­тися розважливості. Приємні сюрпризи теж будуть, але не варто вплутуватися в будь-які авантюри.

ФІНАНСОВИЙ ГОРОСКОП НА 2022 РІК

У сфері фінансів, незважаючи на заступ­ництво такого сильного знаку, ми приклада­тимемо зусилля для досягнення заповітних цілей. Це буде новий виток, свіже повітря, яке дасть нам змогу творити, змінювати та вдосконалюватися. Тим, хто не звик пра­цювати і виходити із зони комфорту, буде важко. Лінь, консерватизм, небажання роз­виватися, уникнення відповідальності — все це не гратиме вам на руку. А для тих, хто готовий докладати зусиль та розвиватися, рік буде дуже сприятливим.

Варто приділити увагу навчанню, яке допоможе у вашій роботі: заглибтесь у цей процес і візьміть максимум. Ви зможете до­сягати своїх професійних цілей, але гроші литися рікою не будуть. Тому варто заздале­гідь забезпечувати свою фінансову подушку безпеки.

ЩО ЧЕКАЄ НА УКРАЇНУ В 2022 РОЦІ

Одне з головних питань для українців сьогодні — яке майбутнє чекає державу в наступному році? Ось що нам пророкують карти Таро. Після запиту про долю України у 2022 році нам випало три карти Таро — Правосуддя, Королева Меч та Колісниця.

Карта Правосуддя вказує на те, що на нас чекає непідкупне та неупереджене пра­восуддя. Фактично, настане Ера суворої справедливості, яка завжди потрібна будь-якій державі. Карта стверджує, що українці нарешті отримають те, на що заслуговують, результат їхньої праці окупиться справедли­во і відповідно до закону. Це божественна справедливість, на противагу людському суду, яка абсолютно непідкупна і абсолютно об’єктивна. Вона протистоїть людському правосуддю, яке піддається впливу, осо­бистим уподобанням або просто обмеже­ній здатності людей відрізнити правду від брехні.

Карта королева Мечів означає жінку, яка має владу та авторитет, а також намір ви­користати їх для досягнення власних цілей. Такою є і сучасна Україна. Швидше за все, карта вказує на певну особистість у май­бутній історії. Іншим її значенням також є втрата. Воно й не дивно, адже мирного неба над Україною, на жаль, поки що немає.

Карта Колісниці вказує на те, що знай­дуться сили, рішучість та відвага подолати протиріччя та суперників. Як бойова коліс­ниця знищує ворожі сили, так і Колісниця Таро символізує перемогу над усіма, хто проти нас. Всі вороги будуть зламані, всі наміри здійсняться, ніщо не завадить на­шому шляху до успіху.