Вигравати у «Лото-Забава» — це завжди щастя. Виграти великий приз — щастя у квадраті. А виграти великий приз напередодні Нового року — це, мабуть, абсолютне щастя учасника лотереї. В усякому разі, нам так здається. А що відчувають самі переможці, чи розділяють вони нашу думку? Минулого тижня нашим кореспондентам вдалося взяти інтерв’ю у двох головних героїв 1114 тиражу: 378‑го мільйонера «Лото—Забава» і першого переможця новорічної акції. Читайте й переймайтеся їхніми непересічними відчуттями та емоціями.
Я ДВА ДНІ РАДІЛА І ПЛАКАЛА
«Велика гра» 1114 тиражу завершилася виграшем 1 000 000 гривень учасником із Івано-Франківщині. Щасливою власницею виграшного білета виявилася пенсіонерка пані Софія.
— Вітаємо з передноворічною перемогою, пані Софіє. Як Вам вдалося так вчасно виграти мільйон — точно під ялиночку?
— Хіба ж я знала, що це станеться саме зараз, напередодні свята? Просто робила все, що могла, купувала білети, тиражів не пропускала.
— І давно Ви так робите?
— Я інколи чула по телевізору й читала в газеті, що люди беруть участь у «Лото-Забава» з самого першого тиражу. Думаю, що таких небагато, і я серед них. Повірите — жодного разу не пропустила розіграш!
— Багато білетів купуєте?
— Найчастіше по 2–3 на тиждень. Цього разу взяла три, з «Парочками».
— Прицілювалися в акційний приз?
— Була така мета, зізнаюся. А вийшло ось як — виграла мільйон.
— Момент істини для ветерана «Лото-Забава», чи не так?
— Це Ви красиво сказали, а я в той момент просто розплакалася від щастя. І потім два дні раділа і плакала, дві ночі не спала. Нарешті можна буде не рахувати пенсійні копійки, а жити спокійно, у достатку. Ви навіть не уявляєте, наскільки я та мій чоловік Володимир вдячні «Лото-Забава». Ми вдвох граємо, розіграші дивимося, завжди з задоволенням слухаємо та дивимося на красивих, веселих ведучих, Олю і Толю. А зараз ми такі щасливі, що й не передати.
— Можете передати через нашу газету все, що відчуваєте та думаєте, всі ваші емоції.
— Якби ж я це вміла. Але я людина проста, все життя працювала на простих роботах, красиво розмовляти не вмію. Скажу так, коли я почула номер виграшного білета і побачила, що це наш білет, то начебто помолоділа років на 40. А зараз, до речі, мені майже 70.
— Ви берете участь у «Лото-Забава» вже 21 рік, мабуть, за цей час вже були вагомі виграші?
— Так, для нас і 1 000 гривень — це вагома сума, декілька разів вигравали такі гроші. Та хіба можна їх порівняти з мільйоном?!
— Звичайно, не можна. Що будете купувати собі, кого порадуєте подарунками?
— Дітей та онуків у нас, на жаль, немає, порадуємо племінників. А нам із чоловіком багато не треба, хочеться просто пожити в достатку. Ми люди віруючі, тому частина грошей піде на церкву. Ми і лотереї вдячні, і Богові вдячні, адже без його допомоги нічого б не сталося. Ми в це віримо.
ДЕВІЗ «ДАРУЙ УДАЧУ!» — СПРАЦЮВАВ!
За результатами комп’ютерного жеребкування додаткових акційних комбінацій першим переможцем новорічної акції було названо щасливчика, який придбав білет «Лото-Забава» 1114 тиражу в місті Конотоп Сумської області. Було б логічним припустити, що перші акційні 100 000 гривень виграв житель Конотопа або його околиці. Насправді ж щасливчиком виявився мешканець української столиці пан Андрій!
— Яким чином білет із Конотопа потрапив до ваших рук, пане Андрію?
— Дружина подарувала. Моя Валентина, хоча сама й не дуже цікавиться лотереями, з повагою ставиться до мого хобі й частенько купує для мене білети «Лото-Забава». А цього разу сталося дуже цікаво. Вона їздила у справах до Конотопу і там вирішила купити білети, щоб подарувати до мого дня народження. Я народився 13 грудня 1958 року, і моє свято випало на неділю. Того ж дня пройшов черговий лотерейний розіграш, в якому я виграв 100 тисяч.
— Додаткові акційні комбінації дружина відправляли, чи це вже була ваша робота?
— Я сам відсилав, справа знайома. Я ж не пропустив жодної акції, а в «Лото-Забава» граю з грудня 1999 року! Пам’ятаю мій перший, різнокольоровий білет, а потім «понеслося» — жодного тиражу не було, щоб я залишився без білетика. За правило, купує 5 білетів на тираж, коли проходить акція — по 10. А вигравати якось не дуже вдавалося.
— Мабуть, доля очікувала на слушний момент?
— Виходить, що так воно і є. Виграти таку значну суму в день народження та ще й під Новий рік — це дорого коштує!
— Незвичні відчуття, сильні емоції?
— Ще б пак, важко навіть із чимось порівняти. Як зараз говорять, це було дійсно круто!
— 100 000 гривень — це для Вас великі гроші?
— Великі, як майже для кожного пенсіонера. Але я легко, з задоволенням витрачу їх на новорічні подарунки для своїх улюблених онуків, Дениса та Софійку. Йому 6 років, їй — 3, вони дуже люблять дідусеві подарунки. А мені — справжнє щастя!
В історії виграшу пана Андрія цілком виправдався девіз новорічної акції — «Даруй удачу!». Можливо, дружина нашого героя навіть і не чула цей девіз, але зробила все вірно — подарувала чоловікові удачу разом із білетами «Лото-Забава». Беріть за приклад, шановні друзі, — даруйте на свята лотерейні білети вашим близьким. І не забувайте про новорічну акцію «Додатково 100 000 гривень на подарунки!». Два щасливчики вже виграли призи, а попереду ще три акційні розіграші: 27 грудня, 4 та 10 січня. Кожного разу на кону — додаткові 100 000 гривень!
Бажаємо удачі, здоров’я, щастя!