Ну не може “Лото-Забава” жити без рекордів, очевидно, сама її суть – в постійному розвитку, нестримному рості та змінах на краще.

Лотерея росте, стає все більш привабливою, і разом із нею зростають результати гри учасників тиражів, народжуються нові рекорди та рекордсмени. Нам дуже хотілося, щоб в останньому розіграші народився 20-й мільйонер 2010 року, красиве було б число. Не сталося, мільйон гривень за три лінії з однією підківкою не виграли. Але рекорди все ж таки встановили, й навіть не один, а два!

Перший рекорд: зразу 6 гравців виграли по 100 000 грн. в “Забава плюс”! Відзначимо, що тиражем раніше в тому ж конкурсі головними переможцями стали п’ятеро учасників гри, й це також був рекорд. Цей конкурс “Лото-Забава” можна вважати дуже молодим, адже він розпочався тільки в цьому році. Дуже приємно, що в “Забава плюс” все більше учасників, все більше переможців.

Другий рекорд: в категорії виграшів за 3 горизонталі з двома підківками сума виграшу головного переможця сягнула 529 тисяч гривень! Казковий виграш, шалені гроші, про такі суми виграшів у цій категорії нещодавно ми з вами й мріяти не могли. Аж ось виграємо!

Сьогодні, підводячи підсумки минулого року, нам вкотре дуже приємно засвідчити, що державна лотерея “Лото-Забава” є безперечним лідером серед лотерей України, користується найбільшою популярністю, довірою та любов’ю мільйонів людей нашої країни. “Лото-Забава” – це:

— справжня Фабрика Мільйонерів,

— найбільша кількість переможців,

— найрізноманітніша програма святкових розіграшів та акцій,

— найцікавіше лотерейне телешоу,

— найкращі ведучі!

Про цю лотерею можна сказати чимало добрих слів, і кожне слово буде правдивим. Але, як відомо, краще за всі слова говорять цифри. Минулої неділі ведучі 594 розіграшу озвучили загальну суму виграшів у державній лотереї “Лото-Забава”, цифра вражаюча – більше 900 мільйонів гривень!!!

І все ж таки, нам більше хочеться говорити не про цифри, а про людей, про тих гравців, яким пощастило стати переможцями, героями лотереї. Іх дуже багато, їх стає все більше в кожному новому тиражі “Лото-Забава”. Дуже добре, що останнім часом ми все частіше бачимо щасливчиків у студії, маємо нагоду познайомитися з ними, почути історії їхніх лотерейних виграшів. Приємно також, що нові щасливчики народжуються безпосередньо в студії, в ході розіграшів – жива реакція людей, яким оновлене “Полювання за грошима” дарує сотні тисяч гривень, варта нашого захвату.

Одним із таких цікавих для нас людей став минулої неділі гравець жовтого сектору Ричард Іванович Домарецький, який останнім серед гравців у студії відкривав літери “Полювання”, назвав “Т” і потрапив на найменшу суму – 3 500 грн. Зразу стало ясно, що саме він є “головним інтриганом” конкурсу – претендентом на найбільший виграш. Так і сталося, загалом представник малого бізнесу з Вінницької області виграв 203 500 грн.!

“Батько грає, а я виграю”. Цією короткою фразою міг пояснити свою появу в студії “Лото-Забава” 29-річний Петро Парасунько з Вінничини. Молодий чоловік сердечно вдячний своєму батькові за багаторічну вірність лотерейній грі. “У мене точно терпіння не вистачило б”, – зізнався син ветерана гри. А у батька вистачило, догрався, дочекався великого виграшу – 100 000 грн. в “Забава плюс”. Тепер і батько щасливий, і син мрію про власне авто здійснити зможе.

Молоді люди також вміють бажати й терпіти, – це вже про іншого героя, якому в студії вручили пам’ятний сертифікат на суму 243 886 грн. 26-річний Микола Пацюкевич із Кіровоградської обл. грає в “Лото-Забава” з 2004 року, він також має право називатися ветераном, а свій головний виграш називати заслуженим. У 593 тиражі Миколай закреслив 3 горизонталі з 2 підківками й став одним із двох переможців цієї категорії. “Вирішимо головну проблему – придбаємо квартиру”, – сказав він про плани своєї молодої сім’ї.

Найоригінальнішим сюжетом про переможців став той, в якому героями виступили зразу дві жінки, дві подруги, яких зв’язує не тільки дружба, не лише бізнес, а й спільне хобі – гра “Лото-Забава”. Світлана Петрівна Мединська живе в Хмельницькому, а її подруга в Чернігові. Час від часу вони дарують одна одній лотерейні білети. Цього разу 5 акційних білетів (по 10 грн.) на день Святого Миколая отримала Світлана, зразу зареєструвалася SMS-кою, й виграла приз акції – 25 000 грн. в 593 тиражі!

Минулої неділі пройшов третій акційний розіграш номерів телефонів і пан Василь із Тернополя виграв третій, останній приз на суму 25 тисяч гривень. Наші поздоровлення!

Попереду головна інтрига акції і першого тиражу Нового року – розіграш автомобіля “Форд Куга”. Панове, зустрічайте Новий рік із вашою улюбленою лотереєю “Лото-Забава”, обов’язково візьміть участь у розіграші автомобіля, зробіть найкраще свято найподарунковішим, найпам’ятнішим. Виграйте класне авто та вкотіться на ньому в 2011 рік! 5 білетів вартістю від 10 грн. та SMS із цифрою 5 на номер 105 – ось і все, що потрібно для надії на новорічне диво.

До зустрічі в Новому році! Будьте щасливі, здорові, багаті! Будьте з “Лото-Забава”, будьте з “Азарт від МСЛ”, живіть з АЗАРТОМ!!!