Кожного року, перетнувши межу листопада й грудня, ми з вами, шановні, потрапляємо до знайомого з дитинства метушливого, галасливого кола передноворічних справ, дійсних і придуманих проблем та труднощів. Цього року проблем та труднощів буде, здається, значно більше: передбачаємо саме такий сюжет, виходячи з тієї загальної ситуації, яку маємо на сьогодні. Втім, не все так погано, як могло бути, шановні «забавники», адже у вас є улюблена гра – лотерея бінго «Лото-Забава», яка надихає на дії, дарує надії, допомагає жити з вірою в світле майбутнє, виконуючи відразу кілька ролей: друга, лікаря-психотерапевта, аніматора, а напередодні Нового року – ще й щедрого Діда Мороза.

Давайте пригадаємо, чи обійшлося хоча б одне новорічне свято без приємних сюрпризів та подарунків від «Забави»? Чи було колись так, щоб «Забава» не здивувала своіх шанувальників оригінальністю, не підкорила серця гравців щедрістю? Ні, шановні, такого ніколи не було. І не буде, доки існує ця дивовижна гра.

Ну а рік, який почнеться через чотири тижні, для нашої «Забави» є особливим, святковим, ювілейним – 10-м роком існування! Вступаючи в цей знаменний для себе 2009-й рік, «Забава» шукає нові шляхи до ваших сердець і, здається, таки знайде, запропонувавши абсолютно оригінальний, небачений досі Золотий Проект – святкову новорічну акцію «Золотий рік Лото-Забава».

У той час, коли фінансова стабільність здається неможливою, коли світ втрачає віру в міжнародну валюту та ринкові ідеали, а валюта твоєї власної країни знецінюється на очах, мимоволі замислюєшся, чи є в цьому шаленому світі бодай щось надійне? Відповідь на це природне запитання очевидна – ЗОЛОТО! Тільки воно в усі віки уособлювало багатство і владу, надійно та гарантовано захищаючи своїх володарів від усіляких негараздів. Як не міркуй, а золото було, є та ще довго залишатиметься виміром надійності й стабільності. Ось чому напередодні нового ювілейного року «Забава» розпочинає святкову акцію з такою багатообіцяючою назвою «Золотий рік Лото-Забава».

Шановні друзі, вже 14-го грудня хтось із вас отримає від «Лото-Забава» екстраординарний новорічний подарунок – однокілограмовий золотий злиток!

21-го, 29-го грудня та 4-го січня «Забава» в прямому сенсі слова озолотить ще трьох щасливчиків. Щотижня буде розіграно по кілограму золота! А всі чотири тиражі: 488, 489, 490 та 491-й увійдуть в історію гри як Золоті тиражі «Лото-Забава»!

Умови участі в акції прості й добре вам знайомі по попередніх святкових акціях: придбайте відразу 10 лотерейних білетів на один тираж «Лото-Забава», отримайте від розповсюджувача квитанцію з кодом учасника та відправте цей код СМС-повідомленням на короткий номер 105. Чекайте на розіграш тиражу, тримайте напоготові свій мобільний телефон, будьте готові відповісти на дзвінок зі студії.

Реєстрацію учасників уже розпочато: з 10:00 7-го грудня. Перший розіграш однокілограмового золотого злитка – 14-го грудня в ході розіграшу 488-го тиражу «Забави». Щасливчика відбере комп’ютер із загальної бази даних, зібраної протягом тижня, після чого розпочнеться збір нової бази СМС-повідомлень для наступного розіграшу.

Шановні «забавники», у вас є реальні шанси озолотитися в святковій новорічній акції вашої улюбленої лотереї. Ще ніколи в житті ви не отримували в подарунок злиток справжнього золота, ніколи не мали можливості подарувати своїм рідним, коханим злиток справжнього золота. Тепер маєте, можете, ви близькі до дивовижного подарунку долі!

Тож ми бажаємо вам щасливого збігу обставин та виграшу, – час пішов, колесо Удачі вже закрутилося, його не зупинити. Займайте в ньому найкращі місця та вболівайте за себе!