Розповідаючи про державну лотерею «Лото-Забава», можна використовувати різ­ні характеристики та визначення, знаходити різні епітети та порівняння. Сьогодні нам хочеться говорити про лотерейні дива. Адже виграш головного призу й народження муль­тимільйонера — це завжди справжнє диво, при цьому, завжди очікуване диво. Про мож­ливий зрив джекпоту ведучі говорять кожної неділі, а ви, шановні учасники, кожного разу, купуючи білети, сподіваєтесь виграти 3 000 000 гривень.

Сподівання численних шукачів удачі час від часу втілюються в реальність для одно­го — найщасливішого учасника лотереї. Цьо­го року ми з вами вже вдруге стали свідками лотерейного дива. Перший раз — у 1129 ти­ражі, а вдруге — цієї неділі, 10 жовтня 2021 року під час розіграшу 1157 тиражу. Супер щасливчиком і власником призу на суму 3 000 000 гривень став учасник, який при­дбав лотерейний білет у Харківській об­ласті. Салютуємо переможцю!

Невідомий щасливчику, Ви стали 32‑м мільйонером року, 412м мільйонером за всі роки існування «Лото-Забава»!

КОЛИ ЛОТЕРЕЙНОМУ ДИВУ НЕСИЛА ТЕРПІТИ

Шановні друзі, якщо вам не вдалося поба­чити пряму трансляцію цього непересічного розіграшу, дивіться фотографії, читайте ін­терв’ю з головним переможцем «Багаті та відомі». А якщо ви були свідками унікаль­них лотерейних подій, вам все одно приємно буде повернутися до них знову, дізнавшись про такі деталі, які неможливо розгледіти на екрані телевізора чи планшета. Тож, давай­те пригадаємо, як все відбувалося у неділю 10‑го жовтня?

Яскрава й завжди привітна телестудія «Лото-Забава» та красиві, оптимістичні ведучі — кожний прямий ефір починається з цієї приємної для ока картинки. Слова привітан­ня до гостей студії та глядачів, а потім до справи береться пані Удача. Це вона на перших хви­линах ефіру дарує одному з чис­ленних претендентів шанс спіл­куватися з Ольгою Гриневич та Анатолієм Гнатюком. Цієї неділі першим щасливчиком «Мані на дивані» стала пані Світлана із Херсонської області. Спочатку її екзаменувала Оля, з’ясовуючи, дивиться чи не дивиться учас­ниця прямий ефір. Отримавши п’ятірку від Олі та стартові 5 000 гривень від «Лото-Забава», пані Світлана «пішла здавати» другий екзамен — на інтуїцію. І тут їй також пощастило, — Ана­толій Гнатюк радісно оголосив, що сума при­зу збільшилася вдесятеро, до 50 000 гривень!

Далі — розіграш «Парочка», в якому завжди, якщо у вашому білеті є пірамідки, ви маєте шанси зірвати максимальні призи (один, два, три…) по 300 000 гривень. Цього разу жодному з учасників не вдалося виграти по-максимуму, тож чекаємо на майбутніх переможців.

І знову «Мані на дивані», тільки тепер вже телефонували зі студії на номер телефона, який обрав жереб. Везіння було на боці пана Сергія із Одеси, який також дивився ефір. І екзамен на інтуїцію (вгадування ваги ку­льок) другий учасник також здав на відмінно, вигравши максимальні 50 000 гривень!

Центральний епізод кожного розіграшу — «Велика гра». Як ми вже оголосили, вона завершилася тріумфальним одноосібним виграшем джекпоту — 3 000 000 гривень! До речі, команда «Стоп, лототрон!» прозву­чала після випадіння лише 22‑х кульок. А ми з вами знаємо з практики, що найчастіше джекпот зривають, коли кількість кульок наближа­ється до 30‑ти. Цього разу лоте­рейне диво не стало очікувати так довго, жартома кажучи, не втерпіло. Ну, що ж, хтось не дорахувався у своєму білеті ви­грашних номерів, а хтось виграв джекпот!

ВЕТЕРАНИ ЗНАЮТЬ ВСЕ!

Переможну крапку розіграшу тиражу поставив учасник № 7 — Анатолій Андрійович Перерва із Полтави, який виграв у кон­курсі «Багаті та відомі» 250 000 гривень. До речі, головному переможцю до­велося двічі давити на кнопку Супер грі, бо під час першої спроби «монета» зупинилася у кількох сантиметрах від фінішу.

— Що Ви відчули в цей момент? — за­питали ми Анатолія одразу після ефіру.

— Чесно кажучи, нічого не відчув, просто готувався до другої спроби. Я у студії вперше в житті, але досвід маю багатий, бо моя дру­жина була тут 5 разів, і тому що всі розіграші ми з нею обов’язково дивимося щонеділі.

— Тобто, Вас сміливо можна назвати ветеранами «Лото-Забава»?

— Можна і треба!, — включається нашу розмову пані Олеся. — Останнього разу я при­їздила до студії у 2015 році, а до цього була ще 4 рази, приблизно у 2003–2007 роках і вигра­ла мопед, 10 тисяч та 12 тисяч гривень. А вза­галі, ми з чоловіком купуємо «Лото-Забава» навіть не з першого тиражу, а з нульового, був такий на самому початку лотереї.

— А, точно — був, пам’ятаємо, його було проведено у період підготовки до першого тиражу. Ох, як цікаво спілкуватися з вете­ранами, все пам’ятаєте!

— Звичайно, це частка нашого життя. Вагома частка, невід’ємна, — в один голос відповідають завзяті учасники.

— А знаєте, ось цей білет, який привів нас сьогодні до студії, нам подарували донька Світлана та зять Антон, — продовжує пані Леся. — Їздили до Львова і там купили. Білет виявився не виграшним у попередньому ти­ражі, але комбінація «Багаті та відомі» стала щасливою. І я твердо сказала чоловіку, що цього разу я поїду з ним до Києва супрово­джувачем, а місце в студії — його. І не про­гадала!

— Ви усі разом не прогадали, і ваші діти також, із чим вас сердечно поздоровляємо!