Для кого щаслива сімка?

На це запитання відповісти дуже легко, якщо ми говоримо про недільний розіграш «Багаті та відомі», — до Анни Коваленко, жительки Катеринопільського району Черкаської області.

«Цифра 7 – моя улюблена, тому що сьомого числа народився мій син Роман, — розповіла пані Анна. – Коли до мене зателефонували з «Лото-Забава», запросили приїхати до студії та сказали, що я займу сьоме місце, серце зойкнуло і я подумала, що маю виграти». Треба зазначити, що Супергра для пані Анни видалася доволі нервовою – монета двічі зупиняла свій біг і її доводилося встановлювати на стартову позицію. Але який результат – максимальні 500 000 гривень!

  • Задовлені виграшем? Ви якось не дуже йому зраділи? – запитуємо головну переможницю.
  • Просто я дуже хвилювалась, а зраділа шалено! – реагує вона. – Знаєте, я давно знаю про лотерею «Лото-Забава», доволі часто дивлюся розіграші, інколи купую білети. Але грати постійно, кожної неділі почала лише з Нового року, тому що дуже хотілося виграти автомобіль. Не вийшло, а грати продовжила. І ось бачите, виграла велику суму, тепер точно купимо авто».
  • Де Ви купуєте лотерейні білети?
  • Через інтернет, так зручніше й легше. Отримую зображення придбаного білета на свій телефон, все просто.

Пані Анна працює диспетчером на молокопереробному виробництві, окрім сина має доньку Тетяну. Переможниця вірить в свою удачу в оновленій «Лото-Забава» і планує вигравати надалі. Нехай пощастить!