Навряд ми сильно помилимося, коли скажемо, що всім нам сьогодні не вистачає оптимізму. Занадто вже багато усіляких про­блем та негараздів звалилося на наші плечі останнім часом: тут і політика, і економіка, і триклятий ковід‑19, якого не вдається здо­лати вже півтора роки… У неспокійний час живемо.

Тим більш важливо саме зараз знаходити можливості для того, аби заряджатися опти­мізмом та вірою в себе, в краще майбутнє. Кожен із нас вишукує свої способи для «під­зарядки», і, безперечно, один із таких вір­них, надійних способів — це участь у лотереї «Лото-Забава» з її щотижневими прямими ефірами розіграшів. Зимові холоди чи літ­ня спека, політичні катаклізми чи локдау­ни, — щоб там не було, а кожної неділі о 9‑й ранку вас вітають зі студії улюбленої лотереї оптимістичні і красиві ведучі, завжди готові подарувати мільйонам глядачів свій гарний настрій та чудові призи.

Кілька місяців за відсутності гостей студія мала дещо сиротливий вигляд, але відновив­ся конкурс «Багаті та відомі» — і посмішки та оплески учасників програми знову ство­рюють звичну для нас атмосферу класного телешоу, де все «ОК» не лише у щасливих пе­реможців, а й у кожного гостя студії, кожного глядача програми. Адже, як сказала цієї неді­лі Оля Гриневич, не все вимірюється гроши­ма. Бо гарний настрій та оптимізм мільйонів глядачів не менш важливий результат кожно­го розіграшу, ніж виграні мільйоні гривень.

Є МРІЯ — БУДУТЬ МІЛЬЙОНИ!

Проте, хто ж відмовиться від отих мільйо­нів чи тисяч гривень, які дістаються в лотереї казково легко, навіть не встаючи з дивану, й виграються з невідворотною стабільністю, кожного тиражу. Наш репортаж про розіграш чергового, 1132 тиражу «Лото-Забава» ми ілюструємо портретом головної перемож­ниці конкурсу «Багаті та відомі» Надії Анатоліївні Шишко з Київської області, яка у неділю виграла 100 000 гривень. Їй дісталося в студії місце № 17, яке сміливо можна назвати щасливим, адже в чотирьох останніх розіграшах м’ячик на Колесі удачі зупинявся саме на секторі 17. Неймовірно, але факт!

— Пані Надіє, а Ви часом не народилися 17го числа? Можливо, у Вашому житті щось пов’язано з цим числом?

— Уявіть собі, нічого не пов’язано. А вза­галі я люблю число 10.

— Воно себе сьогодні аж ніяк не про­явило.

— Не погоджуюсь, я ж виграла 100 тисяч, а це 10 разів по 10.

— Ваша правда. До студії Ви приїха­ли разом із чоловіком, який, за Вашими словами, відповідає за лотерейні білети у Вашій родині. Це він комбінації «Багаті та відомі» реєстрував?

— Чоловіка звати Володимиром, і так — це він надіслав повідомлення і на його телефон зателефонували з «Лото-Забава». Ми спочат­ку не повірили в свою удачу, тому що ніколи за 10 років не вигравали вагомі призи. Чес­но кажучи, ми й на виграш у студії не дуже сподівалися.

— Де ж була хвалена жіноча інтуїція?

— Спала, мабуть (сміється).

— Звідки у Вашої сім’ї зацікавленість до «Лото-Забава»?

— Від чоловікова батька, який із самого початку цю лотерею оцінив. Потім і Воло­димир почав купувати білети, ну і я разом із ним. Майже не пропускаємо тиражів, лю­бимо дивитися розіграші по телевізору усією родиною. У нас двоє синів, Володимиру 16 років, Ростиславу 10.

— Ви сказали ведучим, що плануєте витратити виграш на мрію, а деталі не розкрили. З нами поділитеся?

— Я працюю в готельному бізнесі, го­ловний менеджер. А мрія моя — розпочати власну справу. Хочу побудувати під Києвом, я вже й місце гарне знайшла, комплекс для відпочинку та відновлення сил мешканців столиці. У мене вже є чіткий план: вісім ок­ремих будиночків, басейн, дитячий майдан­чик… Справа тільки за коштами.

— Для реалізації Вашої мрії потрібні мільйони, пані Надіє.

— Усвідомлюю. Але перший внесок вже є, і це мене окриляє!

«ДИВАННІ УЧАСНИКИ» ВИГРАЛИ ПО-МАКСИМУМУ

Як бачите, виграш додав драйву та опти­мізму переможниці. Мабуть, як і учасникам розіграшу «Мані на дивані». Одеситка пані Елла розгледіла на в руках ведучої останній випуск нашої газети, а потім привела у за­хват Анатолія Гнатюка, вгадавши вагу кульок і вигравши 50 000 гривень. Другий учасник, пан Петро з Житомирської області також дивився прямий ефір, і також виграв макси­мальний приз. Таким чином, учасники зма­гання по телефону виграли загалом 100 000 гривень.

 

«Парочка» на театральний манер про­довжила тримати паузу, змушуючи своїх прихильників скучити за максимальним призом — 300 000 гривень. Ну, що ж, ко­лись таки «рушниця вистрілить» і розіграш «Парочка» подарує щасливчику або одра­зу двом чи трьом, чотирьом щасливчикам (і таке бувало) радість великого виграшу. Будьте оптимістами, панове, вірте в свою удачу і обов’язково виграєте!