Три красиві слова, які ми винесли в заголовок цієї замітки, символізують зв’язок вашої улюбленої лотереї зі стародавньою історією та сучасністю.

Бог грому, блискавки, покровитель хворих та мандрівників, верховний охоронець справедливості Зевс за міфологічною історією народився на острові Крит, у печері Дикта. Від Зевса та Європи народився їхній син Мінос – перший законотворець, цар Криту, якому Зевс допомагав мудрими порадами.

Сучасний Крит відомий в усьому світі як чудовий курорт, місце паломництва туристів з Європи, Азії, Америки. До одного з численних готелів острова-курорту «Лото-Забава» запросить вас наступної неділі, коли розігруватиме чергову путівку від туроператора «MIBS Travel». Готель, який має повну назву «Aquis Zorbas Village» або скорочено «Zorbas» (Зорбас), розташувався на самісінькому березі моря, має прекрасний піщаний пляж, його територія утопає в розкішній зелені дерев, серед яких особливе місце займають пальми.

Цього тижня обов’язково придбайте якнайменше 4 білета «Забави» на 518 тираж, відішліть SMS-повідомлення з цифрою 4 на номер 105, щоб стати претендентом на путівку на 2 особи! – до грецького курорту, до теплого моря, до радості та комфорту.

А в останньому розіграші «Лото-Забава» грецька тема звучала неодноразово. Спочатку вручали сертифікат на відпочинок переможцю минулого розіграшу. Любов Федусь, вчителька математики та заступник директора середньої школи села Татаринів Львівської обл., приїхала до Києва замість брата Володимира. Грають разом уже близько 10 років, а в акції взяв участь саме брат, придбав 10 білетів на 517 тираж, зареєструвався. І слухавку підняв, коли зателефонували зі студії (на відміну від семи попередніх претендентів на путівку!).

Наприкінці приграми розіграли ще одну путівку від «MIBS Travel» – до готелю «Bella Beach». На щастя, встигли додзвонитися до переможця в прямому ефірі. Пощастило Тетяні Шевченко з села Рубанівка Херсонської області.

Джек-пот знову встояв, виграли тільки «Крутий підйом». І на повну розкрутили організаторів у «Полюванні за грошима». Надія Грегуль просто в студії виграла 200 000 гривень, скориставшись порадою доньки та назвавши літеру «Т».