У «Лото-Забава» знову виграно джек-пот!

Чесно зізнаємося, що готувалися сьогодні приділити головну увагу святковій призовій акції, присвяченій 500-му тиражу «Лото-Забава». Але події останнього розіграшу круто змінили наші плани, зміст цієї сторінки й обличчя першої сторінки газети. Ще б пак, адже в «Лото-Забава» знову виграно джек-пот!

22 лютого, під час розіграшу 498-го тиражу – лише 9-го в цьому році – в лотереї бінго народився 54-й мільйонер. 5-й у 2009 році! Темпи зростання числа «забавних» мільйонерів вражають, лише за 53 дні року їх стало більше на п’ять осіб. Тобто, маємо по одному новому мільйонеру на кожну декаду цього року. Це, безумовно, вагома заявка на рекордний результат за підсумками всього року. Якщо пам’ятаєте, поки що абсолютний результат належить 2007-му, тоді з’явилося на світ 13 мільйонерів «Лото-Забава». І хоча лотерейна гра непередбачувана, в ній можливі будь-які несподіванки, 2009 рік має великі шанси на новий рекорд. А ви, шановні учасники гри, – на звання нових мільйонерів вашої улюбленої лотереї.

Хотілося побачити на сцені «Забави» киянку, яка стала 53-м мільйонером, але не склалося. Ну що ж, можливо той, хто придбав щасливий білет 498 тиражу в Тернополі, виявиться більш публічною особою. На кшталт Сергія Слеменьова з Житомира, який із великим бажанням вийшов на сцену цієї неділі, щоб отримати приз святкової акції «Авто на 8 березня!» – класний ноутбук із мобільним інтернетом. Сергій став другим щасливчиком акції завдяки дружині Анні, яка зробила надзвичайно вдалий подарунок чоловікові до Дня Закоханих. Це вона в молодій родині (синові Артему лише 9 місяців) головний азартний гравець. Ну а Сергія як справжнього чоловіка хвилюють автомобілі:

– Комп’ютер – це здорово, потрібна річ, але я маю намір поборотися за авто, – зізнався він.

І тут ми переходимо до теми, яка мала бути головною – до акційних розіграшів призів. На ваших очах, за вашою участю, панове, виграно вже 3 призові ноутбуки. Попереду ще два тижні боротьби: в неділю «Забава» подарує комусь із вас ще один ноутбук, а 8 березня буде виграно головний приз – автомобіль «Ніссан – Альмера».

Ви, певно, пам’ятаєте, що за умовами акції переможці зобов’язані довести факт придбання 5-ти або більше білетів на тираж. Тому не поспішайте отримувати лотерейні виграші до закінчення акції. Якщо ж ви учасники конкурсів газети, то можете (як виняток із правил) відсилати до нас ксерокопії білетів без виграшу. Це стосується лише акційних тиражів!

На закінчення на прохання вносимо ясність у результати минулого тиражу. Під час розіграшу «Щасливий номер білета» помилково було невірно названо 4 останні цифри номера. Свою помилку ведучі виправлять у неділю, а ви, шановні, звіряйте білети з результатами, які надруковані в нашій газеті.