Панове полювальники за джек-потом, що сталося з вашими рушницями, луками, арбалетами та сачками, куди поділася ваша майстерність та прицільність?

Джек-пот поводиться рішуче й нахабно, мигає прямо перед вашими очима, дражнить і знущається над вами, а ви ніяк не можете провчити нахабу! В нас уже давно заготовлена перша сторінка газети з привітанням 62-му мільйонеру, тож будьте так ласкаві, дайте нам можливість випустити її в світ.

536-й тираж «Лото-Забава» назвав зразу двох головних переможців, які розділили між собою 300000 грн. «Крутого підйому» (див. результати внизу). Можливо, ми побачимо героїв на «забавній» сцені — хотілося б познайомитися, представити публіці. Адже лотерея без облич переможців стає нецікавою. Ось чому так приємно, що є в «Забаві» конкурс «Полювання за грошима», в якому великі гроші виграють просто на очах телеглядачів, у присутності гравців у студії. Тільки що поруч із тобою сидів такий же гравець, як і ти, а через хвилину – він уже не просто гравець, а багата людина!

В неділю «Забава» радувала дівчат. Спочатку подарувала 100000 гривень Ганні Осташ із Кривого Рогу, а потім – 200000 киянці Вікторії Левандовській. Гадаємо, що Ганна Дмитрівна не образиться на нас за те, що легковажно використали слово «дівчата» на 1-й сторінці, погодьтеся – так красиво вийшло! Щодо Вікторії, то вона на свої роки аж ніяк не тягне, школярка, та й годі! Між тим, вона вже мама 2,5 річної донечки Надійки, дружина.

Ганна Дмитрівна грає в «Забаву» з 27 тиражу. Грає постійно, терпляче, маючи за мету виграти великі гроші для онука.

– 2 роки тому я поховала сина, тепер живу тільки для Артура. Він такий гарний, розумний, хороший, закінчує 5-й курс юридичної академії, — з почуттям розповідає пані Ганна. – Дуже бажала виграти й, нарешті, пощастило.

Для Вікторії дорогу до виграшу проклав… дід її чоловіка.

– Я живу з родиною чоловіка, — каже вона. – І, на моє щастя, спілкуюся з азартним гравцем у «Лото-Забава». Леонід Кузьмич без «Забави» себе вже й не уявляє, щонеділі біля екрану, вболіває, переживає. Спочатку я його не розуміла, в лотерею не вірила, але його азарт мене переконав, приблизно 5-6 місяців тому почала купувати білети, реєструватися на гру в студію. Звичайно, тут я вперше, й відразу така шалена удача!

– Віко, а скільки років твоєму вчителю-наставнику?

– Вже 83 роки! А грає, як молодий.

Скажемо відверто, Віка нас не здивувала. Ми добре знаємо, що людям похилого віку азарту не позичати. І наполегливості, й віри в себе, в улюблену гру. Скажімо, серед гравців першого «азартівського» ряду в студії на минулому розіграші був Іван Михайлович Зінченко із Запорізької області. Він є одним із найзавзятіших гравців, багаторічний передплатник нашої газети. До студії потрапляє не вперше, використовуючи всі доступні способи: додзвін, конкурси «Азарту». В неділю виграв 4000 грн. і був дуже задоволений. На наше запитання, якою бачить свою улюблену газету в майбутньому, сказав:

– Хотів би, щоб більше уваги приділялося головній грі – «Лото-Забава».

Панове «забавники», в новому році у нас така можливість обов’язково з’явиться, й ми зможемо стати для всіх прихильників гри ще цікавішими та кориснішими. Обіцяємо!