У святковий для столичних гравців День Києва в «Забаві» їм явно не щастило.

Удача обійшла киян стороною у «Великій грі» (3 горизонталі з двома підківками закреслено на теренах Сімферопольського представництва МСЛ), не посміхнулася в «Забава плюс» (радість виграшу 100 000 грн. відчули на Волині та Донеччині), відвернулася в «Полюванні за грошима. Тут деякий час розраховував на успіх киянин Антон Григоренко, новачок гри, який відкрив літеру «К» з сумою виграшу 4 000 грн. Але і його надія отримати найбільший приз розбилася вщент, коли сусідка по білому сектору Олена Загородна виграла найменшу суму – 3 000 грн., і за правилами змагання, заволоділа 200 000 гривень, які залишалися незайманими за літерою «Л».

Не будемо перейматися з приводу відносних невдач киян, вони гравці активні, запеклі – своє ще візьмуть. Хотілося поздоровити з перемогою когось із співгородян, але не менш приємно висловити добрі почуття переможцям інших регіонів.

Скажімо, Олені Борисівні Загородній та її батьку Борису Ілларіоновичу, який грає в «Забаву» майже 10 років, мріяв потрапити до студії, а здійснення мрії доручив донці. Вона не підвела!

Або пані Тамарі з Шепетівки Хмельницької обл., яка виграла третю путівку літньої акції «Лото-Забава» й наступної неділі приїде за сертифікатом на відпочинок на чудовому середземноморському острові Кіпр у комфортному, дивовижно розташованому «Нестор готелі».

І, безперечно, гостям студії з Житомира, Валентині та Олександру Метельським, переможцям попереднього туру акції, які вже отримали від провідного туроператора «MIBS Travel» путівку на двох до Кіпру (фото на стор. 6). Ви, панове читачі, знайомі з пані Валентиною заочно. Пили знамениту «Житомирську на бруньках»? А вона цей чудовий напій виготовляла! Пан Олександр не такий знаменитий, 23 роки працював слюсарем в таксомоторному парку, зараз працює на себе – приватний підприємець. «Забава» — це його давня пристрасть, якою він з рідними не поспішав ділиться, поки не виграв путівочку. Тепер дружина з радістю розділить з чоловіком відпочинок на Кіпрі!