Чекати довелося не довго — в новому конкурсі «Забава плюс» встановлено перший рекорд, відразу 3 щасливчика виграли по 100 000 гривень!

Святкують Рівне, Вінниця, Київ. Це дуже приємно, що нова гра зразу продемонструвала вам, шановні друзі, свої можливості. Тепер ви бачите, наскільки виграшна «Забава плюс», і будете ставитися до неї відповідно.

Сподіваємося, що ви вже розібралися в нескладних правилах гри й зрозуміли, як треба перевіряти свої номери. Завжди починайте перевірку з останньої цифри. Якщо вона збіглася з останньою цифрою виграшної комбінації тиражу, ви виграли, як мінімум, 2 грн. Продовжуйте звіряти, якщо збіглися дві останні цифри — ваш виграш уже 10 грн., три – 50 грн. і так далі, аж до найщасливішої ситуації, яка стала реальністю відразу для трьох учасників минулої гри. Нагадуємо, що кожний придбаний вами номер «Забава плюс» може принести свій виграш, скільки номерів – стільки шансів на виграш!

«Полювання за грошима» знову здивувало, й знову вельми приємно, адже серед нових виграшних сум з`явилася нова — 35 000 грн.! Наступного разу розкладка й суми призів знову будуть новими, інтрига продовжується. А 200 000 грн. буде виграно за будь-яких умов, і це, мабуть, найприємніша новина оновленого «Плювання». Дуже хотіли познайомитися з вдалим гравцем інтерактиву, пані Аллою, яка виграла в неділю найбільшу суму, — не додзвонилися. Можливо, приїде до студії для вручення пам’ятного диплому? Чекаємо!

«Велика гра» цього разу, на перший погляд, була не такою яскравою, джек-пот встояв, мільйон не виграли. А ось головний переможець (Херсонське представництво) не ображений, йому дісталися майже 300 000 грн.! Круто, чи не так?

Вагомі здобутки у гравців, які закреслили по одній горизонталі в трьох полях білета, майже по 5 000 грн.!

Задоволені й ті, хто закреслив по 1-й лінії в двох полях, в категорії «1+1» вони отримали у півтора рази, а в абсолютних цифрах вдвічі більше, ніж раніше. Взагалі, цей розіграш хоча й не став видатним, задовольнив вимоги багатьох тисяч учасників лотерейної гри. І це є головним підсумком минулого 547 розіграшу «Лото-Забава»!