Сьогодні хочемо ще раз зупинити вашу увагу на змінах, які сталися в «Забаві» та в телефонній мережі країни.

Нагадуємо, що тепер реєстрація в теледодзвоні триває цілий тиждень: із моменту визначення прохідного балу поточного тиражу до початку розіграшу наступного тиражу (тобто з 9-00 неділі до 9-00 наступної неділі). Таким чином, кожен із вас має можливість у будь-який день тижня зателефонувати або відіслати СМС-повідомлення на номер 105 та отримати підтвердження реєстрації.

Змінився номер телефону для тих, хто користується стаціонарними апаратами зв’язку, тепер потрібно телефонувати так: 0 – безперервний гудок – 900-305-929 (вартість дзвінка 10 грн. із ПДВ за 1 хв., тільки для повнолітніх).

У зв’язку з продовженням періоду реєстрації, учасники конкурсу «Щасливий шанс» забили тривогу – вони не можуть відправляти нам свої невиграшні білети (з прохідним балом) протягом півтора тижнів після розіграшу, тому що не знають, чи потрапили до числа переможців теледодзвону. Адже, якщо їх викличуть до студії, треба буде пред’явити білет – це неодмінна умова гри. Ми взяли цей факт до уваги й обіцяємо прояснити ситуацію найближчим часом, знайшовши з неї вихід, а вас, шановні читачі, просимо висловити свої пропозиції по телефону редакції цими днями. Чекаємо.

Приємно було бачити, як у неділю «Забава» віддала борг учасникам конкурсу «Вгадай колір – отримай гроші!», двічі розігравши по 10 000 грн. Гадаємо, потрібно ще раз пояснити, чому виникла проблема тижнем раніше. Тоді через відсутність зв’язку оператори не отримали в перші хвилини розіграшу жодного дзвінка, просто не було претендентів на виграш! А коли зв’язок налагодився, було пізно проводити конкурс, адже колір першої кульки перестав бути секретом. Важливо, що гравці вкотре впевнилися в абсолютній чесності гри, ще раз мали нагоду віддати належне улюбленій «Забаві», яка підтвердила свій високий клас.

Вередливий джек-пот показує впертий характер, очікування на 13-го мільонера року доведеться продовжити щонайменше до 534-го розіграшу. Хоча відразу три гравці були дуже близькі до заповітної мети, закресливши три горизонталі з підківкою. Ну що ж, 100 000 грн. – це не три мільйона, але гроші великі, для кожного з нас бажані. Поздоровляємо щасливчиків із Полтави, Кривого Рогу та Одеси. Так само, як і гравця, який вполював 200 000грн., відкривши на ігровому полі літеру «Д».

А якою королевою виглядала у неділю наша Лариса! Як чоловік, я просто не можу пройти повз цей факт, тим більше, що отримав кілька дзвінків від постійних гравців-чоловіків, які просили передати свої палкі привітання улюбленій ведучій «Забави». Так само й Толя Гнатюк ледь міг відірвати очі від красуні(на фото це дуже добре видно!), а йому ж потрібно було вести програму, говорити важливі речі… Намучився!

З побажанням хорошого настрою, Я.Гравець