«Лото-Забава» без зупинок, без меж, без перешкод, «Лото-Забава» завжди з тобою, до твоїх послуг!

Так можна охарактеризувати нову послугу для шанувальників лотереї, запропоновану саме зараз, улітку, коли кожен другий учасник гри мріє відправитися на відпочинок: у відпустку, на дачу, до тещі в село. На власному авто (можливо, виграному в «Забаві»), на потязі, на літаку в усіх напрямках (здебільшого – в південному) рушив із місця трудовий люд. Щоб погріти кісточки під гарячим сонечком, щоб пропливти метрів 10 річкою, озером чи морем, набути зухвалий спортивний вигляд: «Усі бачили, який я ще ого-го!» А потім підкріпити свою спортивну форму половиною курки та літром пива. Відпочиваємо!

І хоча природа ще не сказала свого гарячого слова, не поспішає нам віддати свій жар, наші надії на справжнє українське літо обов’язково виправдаються – ще й засмагнемо (як качка в духовці), і наплаваємося. Все буде: і мандрівка, і засмага… і курка з пивом. А відтак потрібно вже сьогодні підготуватися до відпустки, взявши в дорогу номер телефону, який зробить ваше перебування далеко від рідного міста комфортнішим та приємнішим.

Тож запам’ятовуйте, або ще краще, одразу записуйте у свій «мобільник» цей короткий чудодійний номер: 7202. Варто вам лише побажати дізнатися, які кульки видав пневмотрон під час розіграшу чергового тиражу «Лото-Забава», які останні 3, 4, 5 чисел номера білета стали цього разу щасливими, виграшними. Побажали? Виведіть на дисплей вашого телефону 3 цифри номера тиражу, який вас цікавить, та відправте свій SMS-запит на номер 7202 (для абонентів UMC та Київстар, включаючи Sim-sim, Jeans, Ace&Base, Djuice).

Вже через кілька секунд отримаєте SMS-відповідь із номером тиражу, датою розіграшу, переліком кульок, які випали, та цифрами «Щасливого номера білета». Просто, швидко, надійно, – сам перевіряв кілька разів.

Якщо ви відправили повідомлення, яке не відповідає формату (наприклад, набрали не три, а дві цифри, або чотири, або зробили ще якусь помилку), отримаєте повідомлення: «Nevirnii format povidomlennya, povtorit sproby». Послуга платна і коштує 2 грн. (включаючи ПДВ, без ПФ 7,5%).

За власним бажанням так само просто і швидко ви можете дізнатися про результати не тільки останнього, а я будь-якого з попередніх тиражів «Лото-Забава». Набираєте номер тиражу, відсилаєте SMS і миттєво отримуєте дані.

Важко переоцінити комфорт, який дарує гравцям нова послуга. Де б ви не знаходилися, куди б не закинула вас «сувора» відпускна доля (навіть у далеке зарубіжжя на кшталт Туреччини або якихось Кайманових островів!), – відтепер «Лото-Забава» завжди буде поруч, завжди доступна. Важливо лише своєчасно придбати білети лотереї, а перевірити їх ви зможете без жодних проблем.

Нагадаємо, що білети «Забави» в наш час можна знайти в більшості населених пунктів України. Мережа розповсюдження постійно розширюється, дбає про те, щоб кожен бажаючий мав можливість зіграти в улюблену лотерею. Якщо у вас із цим проблеми – дзвоніть на гарячу лінію, повідомляйте – і «Забава» обов’язково прийде до вас!

На фото: Надія Єгорівна Чернишова виграла 200000 у «Полюванні за призами» саме в день свого нарождення. Оце так пощастило!

Я.ГРАВЕЦЬ