Побачивши фотографію Олі Гриневич з державним прапорцем у руках, ви вже зро­зуміли, що мова піде про розіграш 1150‑го тиражу «Лото-Забава», який пройшов 22‑го серпня, напередодні 30‑ї річниці Незалеж­ності України. Настрій у студії був святковим, а запитання ведучої до учасників розіграшу «Мані на дивані» очікувано пов’язані з уро­чистою подією.

Якби перший учасник, пан Олександр із Запорізької області, дивився розіграш, він так само розгледів би український прапорець на екрані свого електронного пристрою та зумів би виграти 10 000 гривень. На жаль, не дивився, тому виграв лише 1 000. Другий учасник, пан Ігор із Вінницької області по­бачив обкладинку попереднього випуску нашої газети з плакатом миттєвої лотереї «Святкова» — «До Дня Незалежності», а по­тім зумів збільшити стартовий виграш вдвічі, до 10 000 гривен. Тож, недільний ранок із «Лото-Забава» подарував учасникам не лише гарний настрій, а ще й приємні призи, з чим ми їх поздоровляємо!

Цього разу у студії одноосібно панувала Оля Гриневич (відпустка на теплому морі тривала недовго), виконуючи як свої звич­ні обов’язки, так і свого партнера Анатолія Гнатюка, якого запросили очолити журі му­зичного конкурсу.

Оля крутила Колесо удачі, щоб виявити го­ловного переможця конкурсу «Багаті та відо­мі». З її легкої руки стартові 50 000 гривень виграла учасниця № 4 Олена Анатоліївна Борисова, яка потім збільшила суму призу в Супер грі до 100 000 гривень. До вашої уваги традиційне інтерв’ю з переможницею одразу після розіграшу.

— Пані Олено, який Ваш стаж участі в «Лото-Забава»? Які ще лотереї Вас при­ваблюють?

— Я люблю тільки «Лото-Забава», вона здається мені насправді цікавою. Почала купувати білети приблизно 5 років тому, але постійним учасником стала тільки цьо­го року. Великих виграшів не було, макси­мум — 80 гривень.

Раніше я купувала білети в магазинах та кіосках, останнім часом користуюся Інтерне­том, так мені зручніше. Купую 1–3 білети на тираж, обов’язково з комбінаціями «Багаті та відомі», щоб потрапити до студії. Запрошення виграла вперше, і одразу пощастило.

— Несподівано?

— Сподівання у мене, звичайно, були, так само як у всіх, хто сидів поруч. Чомусь Удача обрала саме мене — це справжній шок!

— Давайте уточнимо — радісний шок! Він скоро пройде, залишиться виграний приз. Як плануєте його реалізувати?

— У мене є проблема з квартирою, адже я переселенка з Луганщини й власного житла в столиці не маю. Але це окрема історія, яку може виправити лише виграний джекпот (сміється). Зараз мої думки про подорож. У Французькій Бретані мешкає моя подруга, я хочу знову до неї поїхати.

— Полюбляєте подорожувати?

— Так — це моє хобі. Я вже була, окрім Франції, у Чехії, Австрії, Італії, дуже хочу побувати в Іспанії… взагалі планів багато.

— А ким працюєте-на красиве життя заробляєте?

— Бухгалтером. На красиве життя, як Ви сказали, не дуже вистачає (сміється), тому я купую лотерейні білети!

— Удача до Вас прихильна, пані Олено, треба цим користуватися. Бажаємо Вам нових лотерейних виграшів та цікавих мандрівок!

— Щиро дякую!

Олена Борисова здобула путівку до студії завдяки онлайн білету «Лото-Забава», при­дбаному на сайті лотерейного оператора msl.ua. Такий саме онлайн білет (дивіть­ся результати на стор.3) приніс перемогу одному з двох щасливчиків, які розділили між собою 1 000 000 гривень у «Великій грі». Другий переможець придбав білет у Львівській області. Таким чином, після 1150 тиражу кількість щасливих переможців збільшилася, а кількість мільйонерів «Лото-Забава» залишилася незмінною. Тільки на один тиждень, до наступної неділі?