Без перебільшення можна сказати, що свято і «Лото-Забава» — це одне й те саме.

Адже кожен розіграш лотереї бінго — це яскраве свято цікавої, непередбачуваної лотерейної гри, в якій кожного разу переможцями стають сотні тисяч гравців і хтось неодмінно виграє головний приз. А останнім часом гра стала справжньою Фабрикою мільйонерів, і святкові феєрверки в студії на честь нових мільйонерів та мультимільйонерів «Лото-Забава» стали прикрасою майже кожного фіналу гри. Не був виключенням і минулий розіграш 687 тиражу, в якому народилися відразу два нових мільйонери, 148-й та 149-й відповідно, вже 45-й та 46-й у цьому році!!!

До своєї 13-ї річниці найкраща лотерея України підійшла з такими вагомими досягненнями та рекордами, які у кожної небайдужої людини викликають велику повагу. Уявіть собі, що за минулі роки учасники лотереї виграли призів на суму майже півтора мільярди гривень!

Та, мабуть, головним досягненням «Лото-Забава» все ж таки треба вважати велику любов і довіру до лотереї бінго, яку виявляє до неї більшість населення країни. Це дуже велика перемога, яка в умовах становлення нової держави далася зовсім непросто.

І сьогодні, в дні святкування 13-ої річниці «Лото-Забава» нам дуже приємно говорити про всенародне визнання, всенародну довіру, про небачені лотерейні рекорди. Скажемо чесно, нам також приємно визнавати, що наша лотерейна газета доклала чимало зусиль для популяризації лотереї бінго, для налагодження контактів, зворотного зв’язку між ігровою аудиторією та оператором лотерей МСЛ.

Панове читачі, ви є найвідданішими шанувальниками лотереї бінго, найзавзятішими гравцями. І сьогодні, коли ми відзначаємо 13-й день народження «Лото-Забава», ми шануємо вашу відданість, ваше терпіння, ваше бажання досягти мети. Ми щиро вітаємо всіх вас із святом вашої улюбленої гри, шановні, любі наші читачі!

«Лото-Забава» святкує разом із вами свою 13-ту річницю. Святкує незвично, нестандартно — спеціальною красивою акцією, яка стартувала 30 вересня й триватиме до 28 жовтня. Минулої неділі відбувся розіграш першого додаткового призу акції — 5 000 000 гривень! Ця велетенська сума дісталася гравцю із Запоріжжя, який не упустив свій щасливий шанс і став мультимільйонером!

Коментуючи події розіграшу, звертаємо вашу увагу на прикрий момент — перший претендент на отримання цього призу не відповів на дзвінок із студії й таким чином сам відібрав у себе щастя виграшу та мільйони гривень. Важко навіть уявити собі, яке розчарування очікує на бідолаху, коли (якщо) він дізнається про втрату такого неймовірного шансу на удачу. Нам дуже шкода цієї людини, й нам дуже не хочеться, щоб у наступних розіграшах сталося подібне. Тому, будь ласка, ще раз прочитайте умови акції та виконуйте їх дуже ретельно, до останньої літери.

Щоб стати учасником акції, необхідно купити 5 білетів «Лото-Забава» (кожний з яких містить у собі не менше 4-х номерів «Забава Плюс») на будь-який святковий тираж та зареєструватися SMS-повідомленням. Вартість кожного акційного білета не може бути менше 10 грн., а загальна вартість 5-ти акційних білетів — менше 50 грн.

Увага, в акції беруть участь тільки номери «Забава Плюс». Якщо у вашому білеті вартістю 10 грн. менше 4-х номерів «Забава Плюс», наприклад, 2 номери «Забава Плюс» та 1 номер «Забава-Два плюс», такий білет не може вважатися акційним і не бере участь в акції. У нижній частині кожного акційного білета друкується додаткова ігрова комбінація. Її потрібно надіслати за допомогою SMS-повідомлення по номеру 330 до 20:15 суботи напередодні розіграшу тиражу, номер якого вказано в білеті. Кожне SMS-повідомлення з унікальною ігровою комбінацією бере участь у розіграші призів. Кожну ігрову комбінацію необхідно надсилати в окремому SMS-повідомленні.

База номерів телефонів на кожний святковий тираж буде оновлюватися. Під час розіграшу в прямому ефірі серед зареєстрованих унікальних додаткових ігрових комбінацій за принципом випадковості визначається виграшна комбінація. Зразу відбувається автоматичне з’єднання з номером телефону, з якого було надіслано SMS-повідомлення із цією комбінацією. Претендент на перемогу вважається переможцем, якщо він протягом 20 секунд підніме слухавку та підтвердить у прямому ефірі наявність у нього п’яти білетів «Лото-Забава» на поточний тираж, кожен з яких містить у собі не менше ніж 4 номера «Забава плюс», та в будь-якому одному міститься виграшна ігрова комбінація. Переможець має прибути до студії для отримання сертифікату переможця.

Радимо бути уважними, відправляючи SMS-повідомлення з номерами додаткових ігрових комбінацій (8 цифр). У повідомленні мають бути лише ці 8 цифр, більше ніяких символів не пишіть ні в якому разі! Відправлені номери ігрових комбінацій мають повністю збігатися з номерами комбінацій у ваших білетах. Помилка може дорого коштувати!

Для оформлення виграшу переможець повинен надати п’ять білетів, які містять в собі не менше 4 номерів «Забава плюс», на той тираж, у якому він був визначений як переможець. В одному з п’яти білетів обов’язково має бути надрукована виграшна ігрова комбінація. Також необхідно пред’явити паспорт й ідентифікаційний код.

А тепер повернемося до студії «Лото-Забава», до цікавих, яскравих подій минулого розіграшу. На сцені цілком заплановано з’явився спеціальний ігровий прилад — Колесо Фортуни, за допомогою якого було визначено розмір призу на наступний 688 тираж. І абсолютно несподівано для всіх нас у студії з’явився гість, та ще який іменитий — срібний призер 30-х Олімпійських ігор у Лондоні, срібний призер чемпіонату Європи, переможець першості світу з вільної боротьби, переможець гран-прі Німеччини та багатьох інших змагань український борець Валерій Андрійцев. Симпатичний кремезний молодий чоловік не лише засідав у тиражній комісії, а й власноручно вирішив долю наступного призу акції. На Колесі Фортуни є 4 кольорові сектори, в яких зазначені 4 різні суми: 250 000 грн., 500 000 грн., 750 000 грн. та 1 000 000 грн. Яка із цих сум додається до 5 мільйонів, щоб скласти суму наступного акційного призу, визначається просто — обертом колеса. Людиною, яка минулої неділі примусила колесо обертатися, був Валерій Андрійцев. Справа виявилася для нього не надто складною, а рука була легкою, — в результаті колесо зупинилося на зеленому секторі. Таким чином, сума акційного призу на 688 тираж становить 5 750 000 грн.

Бажаєте стати учасником боротьби за ці гроші — купуйте акційні білети на 688 тираж «Лото-Забава», відсилайте SMS-повідомлення, обов’язково дивіться розіграш, а ще обов’язковіше — зніміть слухавку, якщо саме до вас зателефонують із студії приблизно о 10-й годині ранку наступної неділі!

Я. Гравець