Шановні друзі! Сьогодні ми святкуємо-відзначаємо дивовижний ювілей.

Більше 12 років тому, коли в Україні тільки-но з’явилася нова лотерея з незвичною назвою «Лото-Забава», напевно, ніхто не взявся б прогнозувати її долю. Тим більше ніхто не міг передбачити, що саме лотерея бінго «Лото-Забава» — сучасний український аналог старовинної сімейної розваги, настільного лото, дуже скоро стане найпопулярнішою лотерейною грою в Україні.

Але саме так і сталося! І виною тому, на нашу думку, навіть не великі гроші (пригадайте, на початку гри розігрувалися далеко не мільйони гривень), а інші речі: відкритість та прозорість, простота та зрозумілість для людей будь-якого віку. А ще — привітна, сердечна атмосфера, яку завжди створюють в ефірі телевізійних розіграшів актори-ведучі разом із гравцями-щасливчиками, яким поталанило отримати запрошення до лотерейної студії.

Дуже скоро «Лото-Забава» стала улюбленою лотерейною грою для мільйонів українських сімей, і абсолютно природно, що результатом цієї любові та довіри мільйонів українців до гри стали великі виграші й щасливчики-мільйонери «Лото-Забава».

Спочатку кожен новий лотерейний мільйонер сприймався як справжнє диво, та згодом ми так звикли вітати все нових і нових щасливчиків-мільйонерів, а їхня кількість зростала так стрімко, що «Лото-Забаву» стали називати «Фабрикою Мільйонерів». Погодьтеся, що ця назва дуже пасує лотерейній грі, в якій «виготовлення» мільйонерів поставлене на потік, в якій вже 100 мільйонерів, а серед них чимало мультимільйонерів, гравців, які виграли 2, 3, 6, 8, 10 мільйонів гривень!

Сьогодні ми відзначаємо ювілей — в «Лото-Забава» 100 мільйонерів! Ми йшли до цієї красивої цифри більше 12 років: спочатку дуже повільно, по одному, по три, по чотири мільйонери на рік, потім все швидше й швидше. Ми були впевнені, що обов’язково святкуватимемо цей ювілей, ми рахували тиражі, які залишалися до народження ювілейного — сотого мільйонера «Лото-Забава». І нарешті прийшов день, настав тираж лотереї, який просто не міг закінчитися інакше, ніж народженням ювілейного 100-го мільйонера. Він народився в 644 тиражі, в розіграші новорічної акції «Святкуйте грошовито!», присвяченій Новому 2012 року. І ми вже знаємо, хто став героєм, хто отримав звання 100-го мільйонера «Лото-Забава». Це пані Ганна з Києва.

Наша зустріч із героїнею попереду, а сьогодні ми хочемо озирнутися назад, у минулі роки, та пригадати деякі етапи великого шляху. Звичайно, ми не можемо показати всіх героїв, насамперед тому, що не всі вони вирішили стати героями телепрограм, а ось повний список мільйонерів «Лото-Забава» за всі роки надаємо, поцікавтеся (див. стор.6). Для нас сьогодні важливо, щоб всі наші постійні читачі та читачі-початківці побачили, відчули нестримну силу гри, яка подобається мільйонам людей в Україні та робить справжніми мільйонерами тих, хто повірив у «Лото-Забава», повірив у себе та свою удачу.

Ми кидаємо погляд у минуле, а в дійсності – також і в майбутнє, адже дуже скоро, просто цієї неділі в «Лото-Забава» народиться 101-й мільйонер, і почнеться відлік часу до нових ювілеїв. Гра триває, її азарт від тиражу до тиражу збільшується, нові мільйонери народжуються так швидко, як ніколи. До кінця року їх буде щонайменше 102!

Це «Лото-Забава» — найкраща, найпопулярніша лотерейна гра в Україні, це ваша гра, шановні друзі! І саме вам ставати новими лотерейними мільйонерами й мультимільйонерами «Лото-Забава»! Хай щастить, бажаємо удачі кожному з вас!