Все дуже просто, коли знаєш умови акції.

Святкова акція «1000 тижнів разом!»

Акційний розіграш відбудеться 7 жовтня 2018 року.

В ньому буде розіграно (додатково до всіх звичайних призів різних категорій) квартиру вартістю 500 000 гривень (з податками).

Як стати учасником розіграшу?

Вам треба купити 3 будь-яких білети «Лото-Забава» на 1 000-й тираж вартістю від 20 грн. однією покупкою. На кожному акційному білеті друкується додаткова акційна комбінація. Щоб номер телефону гравця потрапив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно надіслати додаткові акційні комбінації  за допомогою СМС-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію – окремо).

Чим більше буде зареєстровано ваших додаткових акційних комбінацій, тим більше шансів на виграш ви отримаєте. З одного номеру мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість акційних комбінацій.

СМС-повідомлення приймаються до 20.00 суботи 6 жовтня.

Як визначатимуть переможця?

Під час розіграшу в прямому ефірі серед  унікальних додаткових акційних комбінацій за принципом випадковості буде визначена  одна комбінація.

Для оформлення виграшу переможець повинен приїхати до студії за запрошенням співробітника, який зателефонує, та надати 3 акційні білети на 1 000-й тираж. В одному з трьох білетів обов’язково має бути надрукована додаткова акційна комбінація, яка була визначена виграшною за результатами розіграшу 1000 го тиражу лотереї.

Нагородження переможця відбувається під час проведення програми Лото-Забава, після чого переможець оформлює свій виграш у своєму місті за документами, що отримує в студії.