Поява чергового головного героя конкурсу «Багаті та відомі» вже стала для нас приємною традицією. Начебто несподіванок очікувати не доводиться, але ж це лотерея, і це «Лото-Забава» — гра, в якій трапляються справжні дива.

Спочатку все було як завжди: Анатолій Гнатюк за допомогою колеса визначив номер місця, на якому розташувався головний переможець, потім разом із Ларисою Руснак інтригував із сусідом щасливчика. А за кілька хвилин власник місця №15, харків’янин Сергій Миколайович Діденко у супергрі збільшив свій початковий приз 50 000 гривень у 5 разів, до 250 000 гривень.

Найцікавіше почалося вже після розіграшу, коли ми спілкувались з переможцем. Ость тут і відкрилися дивовижні подробиці. По-перше, в студії він був не один, а з двома друзями, при чому обидва – його повні тезки, Сергії Миколайовичі! По-друге, сам переможець не є активним гравцем у «Лото-Забава», у лотерею приблизно рік грає його друг Сергій Миколайович Животченко. Саме він придбав 3 білета, які привели трьох друзів (прізвище третього Мірошніченко) до студії «Лото-Забава». Найвезучішим із них виявився Сергій Діденко. А виграш вірні друзі  поділять порівну – так домовились (якщо пощастить) ще напередодні.

Не знаємо вашої думки, шановні читачі, а наша є такою. Дивовижна історія виграшу трьох друзів, трьох Сергіїв Миколайовичів із Харкова – одна з унікальніших в історії «Лото-Забава». Тому ми без зайвих роздумів віддали їм обкладинку цього випуску газети. Браво, друзі!