«Лото-Забава» — це українська державна лотерея, яку проводить лотерейний оператор з 1999 року. Девіз (слоган) лотереї — «Виграє той, хто грає!». Якщо ви купили білет «Лото-Забава» — у вас є шанси на виграш. Ця лотерея не потребує від гравців знань або підготовки, все вирішує випадок, удача.

В ігровому полі кожного лотерейного білета «Лото-Забава» є свій унікальний набір номерів (від 1 до 75). Виграшність білетів визначається за результатами розіграшів за допомогою лототрону, в який завантажують 75 кульок. Кульки, які випали є виграшними і складають, так звані, лінії (горизонталі) в білетах. Кількість виграшних ліній в білеті стає критерієм його виграшності.

Лото-Забава»- лотерея і телешоу

Головна фішкалотереї «Лото-Забава» — телерозіграшів тиражів. Вони проходять щотижня, вранці в неділю, і транслюються в прямому ефірі на каналі «1 + 1» з 9:00 (тривалість програми 35-45 хвилин).

Розіграші «Лото-Забава» можна дивитися в Інтернеті в режимі онлайн і на офіційному сайті МСЛ.

Для участі в телерозіграшах в студію запрошують 25 гравців (плюс резервні). Відбір гравців проводиться методом жеребкування номерів телефонів в прямому ефірі. Щоб отримати запрошення в студію «Лото-Забава», вам необхідно купити лотерейний білет і зареєструватися дзвінком або СМС-повідомленням протягом тижня, що передує жеребкуванні. Номери телефонів «Лото-Забава» для реєстрації: короткий номер для дзвінків з мобільних телефонів 330; зі стаціонарних — 0-900-306-330.

Дуже багато призів і мільйонерів!

Станом на 18 березня 2018 року вже 285 гравців стали лотерейними мільйонерами в «Лото-Забава». Лотерея є рекордсменом України за кількістю гравців, які виграли один мільйон або відразу кілька мільйонів гривень.

Конкурси «Полювання за грошима» і «Парочка»

У кожному тиражі «Лото-Забава», окрім основного розіграшу «Велика гра» проводяться конкурси: «Полювання за грошима» і «Парочка».

У конкурсі «Полювання за грошима» розігруються 10 призів. Мінімальний — 2, 5 тисяч гривень, найбільший — автомобіль JAC S2, грошовий еквівалент 400 000 гривен.

Половину призів виграють 5 учасників розіграшу в студії. Іншу половину — 5 гравців по телефону.

У конкурсі «Парочка» 4 категорії виграшів, від мінімальних 5 гривень (ціна одного варіанта «Парочка») до 300 тисяч гривень. Купуючи квиток «Лото-Забава», ви можете замовити продавцеві від 1 до 5 варіантів конкурсу «Парочка».

Як дізнатися та первірити результати гри?

Перевірити результат своєї гри в «Лото-Забава» ви можете

  • в будь-якій точці продажу лотерей МСЛ,
  • в газеті «Азарт від МСЛ»,
  • на сайті
  • і на нашому сайті.

Виплата виграшів в лотерею «Лото-Забава» здійснюється на точках продажу, і в регіональних відділеннях. Податки з виграшів справляються відповідно до чинного законодавства України. Відповіді на питання ви отримаєте на гарячій лінії лотерейного оператора