Розіграш тиражу «Лото-Забава» під красивим номером 1155 (дві одинички та дві п’яті­рочки справляють дуже гармо­нічне враження, погодьтеся) пройшов у столиці чудового осін­нього ранку, сонячного й тепло­го. Після тижня дощів та холодів настало справжнє бабине літо.

Пощастило учасникам лотереї, які гостювали у Києві цієї неділі та побачили його у всій красі, гу­ляли в парках, посипаних хруст­ким листям, дивилися з високого правого берега на протилежний, дивуючись тому, як швидко змі­нює свій вигляд стародавнє мі­сто. Сподіваємося, що й наступні вихідні будуть достатньо тепли­ми й даруватимуть новим гостям «Лото-Забава» можливість насолоджуватися красотами столиці.

Екскурсія київськими вулицями, площами та парками — це чудово, приємно та пам’ят­но, але головні враження для шанувальників «Лото-Забава» все ж таки пов’язані з подіями, які трапляються у студії. Адже кожен із них плекає надію стати головним переможцем «Багаті та відомі» й виграти великі гроші!

«Мій чоловік — переможець!»

Мріють всі, а мрії збуваються для одно­го з 25‑ти учасників чергового розіграшу. І наступає той делікатний момент, коли ща­сливчик ще не знає про свою удачу, а всі, хто бачить Колесо удачі на екранах телевізорів та дисплеях гаджетів, вже знають. Завжди цікаво спостерігати за реакцією учасника: здогадується чи ні? Саме з цього запитання ми й почали розмову з головним перемож­цем «Багаті та відомі» 1155 тиражу Андрієм Мацеликом із Херсонської області, який займав місце № 17 і став власником призу на суму 250 000 гривень.

— Коли Ви здогадалися, що удача по­сміхнулася саме Вам, пане Андрію?

— У той момент, коли дівчина з мікрофо­ном підійшла до моєї дружини Наталії.

— Тепер зрозуміло, чому Ваша сусідка так впевнено вказала на головного пере­можця!

— Я за будь-яких умов вказала б на свого чоловіка, — приєднується до нашої розмови пані Наталія. — Але я була впевнена, що пе­реможець мій Андрій, бо він у мене такий — завжди перемагає.

— Це вже зрозуміли ті, хто дивився пря­мий ефір і знають, що Андрій війсковос­лужбовець, учасник бойових дій. Знаємо також про Ваше багаторічне захоплення «Лото-Забава», пане Андрію. Це Ваша пер­ша велика лотерейна перемога?

— Так, білети я купую з початку 2000‑х, не завжди, коли така можливість. Беру по 5–6 білетів, намагаюся в студію потрапити. Зараз вперше пощастило, виграв два запро­шення — і 260 тисяч наші!

— Дійсно 260, адже Ви виграли 250 плюс Наталія 10. Чудовий день, запам’я­тається надовго!

— Не тільки нам. Коли ми їхали до столи­ці, моя сестра Наталія збиралася у пологовий будинок. Вона вже народила доньку! А я ви­грав великий приз і обов’язково поділюся ним із сестрою — їй дуже потрібна квартира. У виграші вся наша родина!

На Поділлі виграно мільйон!

Основний розіграш 1155 тиражу завер­шився народженням нового ло­терейного мільйонера, 31го цього року, 411го в історії «Лото-Забава». Щасливий ло­терейний білет учасник лотереї придбав у Вінницькій області. Наші вітання, мільйонере!

Розіграш «Мані на дивані» приніс перемогу одному з двох можливих переможців (другий, на жаль, не відповів на дзвінок із студії). Пан Олександр із Києва, дивився гру в ютубі та побачив у руках Олі Гриневич… капелюх Анатолія Гнатюка. А потім під­тримав позитивну нотку ведучо­го, який поздоровив знаменитого українського боксера Олександра Усика з завоюванням одразу кіль­кох чемпіонських поясів. Тезка боксера також виграв свій «бій» та заробив 50 000 гривень!

Тиждень за тижнем «Парочка» не поспі­шала ділитися з учасниками максимальним призом та, нарешті, не витримала й здалася, ура! Омріяна сума — 300 000 гривень діс­талася мешканцю (або гостю) Харківської області, вітаємо щасливчика!

Як бачите, шановні читачі, розіграш 1155 тиражу видався врожайним на великі виграші. Загалом щасливчики зібрали аж 1 600 000 гривень! Прекрасний результат, який хочеться повторювати й повторювати. Ви готові? Тоді вперед, за білетами 1156 ти­ражу. І обов’язково дивіться прямий ефір «Лото-Забава» на цифровому телеканалі «Апостроф TV», на Facebook та YouTube, на офіційному сайті msl.ua. Хай щастить!