Дружній привіт усім шанувальникам державної лотереї «Лото-Забава»! Цієї неділі відбувся розіграш чергового тиражу, який «закрив» листопад. До Нового року лишаються лічені тижні, а кількість тиражів, у яких ви маєте реальні шанси виграти мільйони гривень, вже можна порахувати на пальцях однієї руки. Встигаєте здійснити лотерейні мрії? Розраховуєте вписати ваші імена у перелік мільйонерів «Лото-Забава» за 2019 рік?

5 тиражів грудня — це і багато, і мало, як дивитися. Інколи гравцеві достатньо зіграти в лотерею вперше в житті — і він одразу стає щасливчиком-мільйонером. Ми з вами знаємо чимало таких випадків.

А інколи свою найбільшу лотерейну удачу доводиться чекати роками, боротися за неї щосили, проходити через власні розчарування, терпіти глузування друзів і навіть рідних людей. І про таке ми неодноразово чули від гравців. У кожного щасливчика свій особистий шлях до лотерейного п’єдесталу, і ніхто не візьметься прорахувати чи прокласти його маршрут, тому що це лотерея!

30 РОКІВ… І ОДНА МИТЬ

А тепер, шановні читачі, коли ви тільки-но погодилися з цією безперечною тезою, ми представимо вам гравця, який… сам проклав маршрут до своєї перемоги. В усякому разі, щасливчик у це вірить, а ми не маємо доказів зворотнього. Тож знайомтесь, Володимир Петрасович Пупкус із Харкова, який 25 серпня цього року виграв у «Лото-Забава» 1 000 000 гривень!

Пан Володимир працює водієм міського таксі й вирішив скористатись своєю мобільністю для досягнення найкращого результату в лотерейній грі. На його думку, більше шансів на виграш можна отримати, якщо купувати лотерейні білети у різних пунктах продажу. Для таксиста, як ви розумієте, це не проблема, і наш герой протягом певного часу здійснював свій план «взяття висоти», аж поки не прийшла щаслива мить удачі — мрія перетворилася на реальність.

Переможець цієї неділі приїхав до телестудії «Лото-Забава», де йому вручили пам’ятний чек на 1 000 000 гривень. Поруч із ним стояла щаслива дружина, пані Вікторія, на честь якої в студії пролунали акорди Happy birthday, тому що саме цього дня, 24 листопада Вікторія Анатоліївна святкувала свій День народження. А за кілька днів до цього пара відзначала 30-ту річницю свого одруження. Лише уявіть, скільки радісних подій майже відразу, в одному місяці листопаді! Додайте до цього чудовий, незабутній вікенд (23–24 листопада), проведений щасливчиками у столиці на запрошення лотерейного оператора, в рамках програми «Два дні з життя мільйонера» від «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», і ви намалюєте собі всю «картину маслом»!

У наступному випуску газети ми додамо до цієї картини нові деталі та кольори в рубриці «Клуб мільйонерів». На вас чекає дуже цікаве інтерв’ю з переможцями та унікальні фотографії, зроблені під час незабутнього вікенду в столиці. Не пропустіть!

32-Й МІЛЬЙОНЕР РОКУ

Шляхи до перемоги несповідимі, продовжуємо стверджувати ми, і чекаємо нових зустрічей з мільйонерами «Лото-Забава». Цього року їх народилося вже 32, черговий — у 1059-му тиражі, результати якого ви знайдете на сторінці 4. Головний щасливчик купив лотерейний білет у Харківській області та закреслив у одному полі виграшного білета 3 горизонталі за допомогою лише однією пільгової підкови. Невідомий герой став 344-м мільйонером в історії «Лото-Забава», і тепер він має реальну перспективу шикарно, по-мільйонерськи провести вікенд у Києві. «КЛУБ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» вже відкрив для нього свої двері!

«Велика гра» також подарувала вагомий виграш гравцеві із Запорізької області — 200 000 гривень у категорії «За три горизонталі з двома підковами» (першою в розіграші випала непарна кулька 31, тому приз не перетворився на мільйон гривень). Непогані суми виграшів отримають і гравці, яким вдалося закреслити в білетах (в одному ігровому полі) 2 горизонталі або хрест — по 517 гривень. Зрештою, переможців у цьому тиражі багато, адже крім основного розіграшу є ще «Парочка», «Мані на дивані» та «Багаті та відомі».

Почнемо з розіграшу «Парочка», якому виповнилося 2 роки! На жаль, ми не володіємо статистикою й не знаємо, скільки щасливчиків виграли за цей час максимальний приз у сумі 300 000 гривень, але рахунок іде на десятки, це точно. Цієї неділі найбільший приз залишився незайманим, а хотілося б по-святковому відзначити ювілей. Дочекаємося наступного розіграшу та будемо вболівати за учасників гри, за вас, шановні читачі!

Ще один постійний розіграш — «Мані на дивані», який нещодавно оновився, став для обох учасників виграшним. Гравці по телефону дивилися розіграш, що підтвердили відповідями на запитання Олі Гриневич. Першому з них не вдалося вгадати вагу кульок, які важив Анатолій Гнатюк, а другий виявився більш вдалим прогнозистом. Тому перший виграв 10 000, а другий 50 000 гривень.

НЕ ПРОПУСТИВ ЖОДНОГО ТИРАЖУ!

Нарешті, у розіграші «Багаті та відомі» було виграно 100 000 гривень. Ми трішечки скучили за максимальними 500 000, але удача завжди в руках самих гравців, — натиснув кнопку, відпустив шайбу в політ і чекай, на який множник вона впаде. Цього разу кнопку натискав гравець № 12 із синього сектору Віктор Федорович Салайко, мешканець Київської області. Ми спілкувались із гравцем після розіграшу та дізнались про цікаві факти.

Віктор Федорович грає в «Лото-Забава» з 22 тиражу, не пропустив жодного (!), купуючи щотижня 7 або більше білетів. Як вам таке?! До останнього часу його важко було назвати везучим гравцем, оскільки до студії він потрапляв лише двічі й великих виграшів не здобував. Між тим, за словами гравця, він ніколи навіть не думав кидати гру й весь час вірив у свою удачу. А з роками «Лото-Забава» стала для пана Віктора невід’ємною, дуже приємною часткою життя, з якою просто не хочеться розлучатися. Та й навіщо? Віктор Федорович 30 років працював на пошті, потім у радгоспі, зараз на пенсії. Має доньку та онучку, які мешкають у Києві, а сам живе у селі. Лотерейну газету читає постійно (часом передплачує), і свій перший виклик до студії отримав років 15 тому в конкурсі газети «Щасливий шанс», який ми тоді проводили на радість читачам-гравцям.

На цьому, шановні читачі, ми закінчуємо репортаж про розіграш 1059 тиражу «Лото-Забава». Грайте та вигравайте!