Шановні гравці! «Лото-Забава» вирішила порадувати вас черговим сюрпризом. За доброю традицією, сюрпризи від улюбленої лотереї – це ваші додаткові можливості вигравати лотерейні призи. Цього разу ви можете виграти додатково 200 000 гривень (з податками) в новій акції, присвяченій прем’єрі нової української кінокомедії «Побачення у Вегасі», яка виходить на екрани України 5 березня.

Як ви знаєте, державна лотерея «Лото-Забава» виступила одним із спонсорів цього фільму, а тепер хоче підтримати його у прокаті, разом із тим, надавши своїм шанувальникам нові шанси на додаткові виграші. Чудова ідея!

Нова акція триває протягом лише  одного, 1073 тиражу. Акційний розіграш відбудеться 01 березня 2020 року, і в ньому буде розіграно приз — 200 000 гривень.

Як виграти чудовий приз та отримати реальну можливість злітати до легендарного Лас-Вегасу? Дуже просто!

Придбайте 5 або більше білетів «Лото-Забава» на 1073 тираж однією покупкою. На кожному акційному білеті друкується додаткова акційна комбінація. Щоб номер телефону гравця потрапив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно надіслати додаткові акційні комбінації  за допомогою SMS-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію – окремо).

Чим більше буде зареєстровано ваших додаткових акційних комбінацій, тим більше шансів на виграш ви отримаєте. З одного номеру мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість акційних комбінацій.

SMS -повідомлення приймаються з 08:00 неділі, 23.02.2020 до 20:00 суботи, 29.02.2020. Переможця акції визначатимуть під час розіграшу в прямому ефірі серед  унікальних додаткових акційних комбінацій за принципом випадковості буде визначена  одна комбінація.

Для оформлення виграшу переможець повинен приїхати до студії за запрошенням співробітника, який зателефонує, та надати 5 акційних білетів на 1073 тираж. В одному з цих білетів обов’язково має бути надрукована додаткова акційна комбінація, яка була визначена виграшною за результатами розіграшу 1073 тиражу лотереї.

Нагородження переможця відбувається під час проведення програми Лото-Забава, після чого переможець оформлює виграш у своєму місті за документами, що отримує в студії.

Шановні друзі! У вас не так багато часу для того, щоб зареєструватися для участі в акції, тому закликаємо вас скоріше купити акційні білети та відправити додаткові комбінації. І, звичайно, не прогавте прем’єру нової комедії «Побачення у Вегасі», яка яка виходить на екрани 5 березня. Бажаємо вам удачі в акції та приємних вражень від нового фільму!