Выигрывай миллион каждую неделю!

Здається, зовсім недавно ми відзначали 20-річний ювілей улюбленої гри, пригадавши її численні заслуги та рекорди й прогнозуючи довге життя.  А сьогодні «Лото-забава» знову демонструє молодий характер і готовність діяти, змінюватися, щоб бути сучасною й цікавою для гравців.

20 років – час мінятися!

Чи ви впізнали телевізійну лотерейну студію, включивши телевізори цієї неділі вранці? Ми були приємно шоковані, скажемо відверто. Так яскраво, стильно й святково студія «Лото-Забава» ще ніколи не виглядала. Нове оформлення студії, виконане в стилі  3-D, викликає різні асоціації. Нам здалося, що головний малюнок нагадує безкрайні українські лани. Оля Гриневич побачила потоки удачі, чи щастя, чи грошей. Анатолій Гнатюк – грошові дюни. Можливо ви, панове, нафантазуєте собі щось інше, та у будь-якому разі оновлена студія виглядає фантастично привабливо та настроює учасників розіграшу на вдалу гру, на успіх. Ідея чудово втілена в життя командою комп’ютерних дизайнерів та вмілими руками робітників студії. Подякуємо їм за гарну роботу!

Сердечко на щастя

У «Лото-Забава» — новий логотип. Літера «З» виконана у вигляді серця, що символізує відкритість, щедрість та любов до гравців. Це радість, яку «Лото-Забава» дарує своїм шанувальникам. Новий логотип відрізняється лаконічністю й виконаний у іншій кольоровій гамі — з перевагою помаранчевого. Він виглядає також красиво і в чорно-білому варіанті, зображений на лотерейних білетах.

Динаміка життя

Цілком змінилося оформлення телеефіру, яке яскраво транслює динамику сучасного життя.   Красива, соковита графіка, яка точно сподобається молодим глядачам, чудово передає позитивні емоції недільного ранку й приваблює око. Як люди, які дещо розуміються на художньому оформленні, ми можемо сказати, що таку красиву графіку зробити дуже непросто. П’ять балів виконавцям!

Вигравай мільйон щотижня!

Ми говорили про зміни зовнішні. А головна зміна у правилах гри – це можливість виграти мільйон гривень у кожному тиражі. Неважливо, парною чи непарною буде перша кулька основного розіграшу. Якщо ви закреслили у своєму білеті (в одному ігровому полі) три горизонталі з однією чи двома підковами, ви виграли 1 000 000 гривень! Таким чином, у «Лото-Забава» мільйон виграватимуть кожної неділі, а мільйонерів стане ще більше. Нова ціна білета – 20 гривень, але зрештою, за все в житті треба платити, це аксіома. Перша гра за новими правилами та новими білетами пройде 9 лютого (1070 тираж).

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що «Лото-Забава» на 21-му році свого життя зробила впевнений крок у майбутнє. Радіємо за кращу лотерею країни та бажаємо успіху її гравцям. Саме заради вашого успіху та ваших майбутніх перемог зміни та нововведення, шановні друзі. Грайте у «Лото-Забава», запрошуйте до гри своїх рідних та друзів. І вигравайте часто й густо, лотерейні мільйони кличуть!