Шановні друзі! Стартувала акція, присвячена Новорічним святам. П’ять тиражів поспіль, починаючи з 12 грудня, серед її учасників додатково розігруватимуть по крутому автомобілю. Грошовий еквівалент кожного авто становить 500 000 гривень! Акційні розіграші відбудуться у тиражах з № 1166 по № 1170 включно. Тобто, вже наступної неділі один з учасників акції обов’язково виграє перший із п’яти автомобілів! Не пропустіть прямий ефір 12 грудня, можливо, щасливчиком будете саме ви!

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ АКЦІЇ?

Умови участі в акції прості, необхідно виконати лише 2 дії:  Перша дія — придбайте однією покупкою 4 або більше білетів «ЛотоЗабава» вартістю від 25 гривень (з комбінацією «Парочка»). У кожному акційному білеті надрукована додаткова акційна комбінація. Увага! В акції беруть участь білети, придбані як в пунктах розповсюдження, так і онлайн. Друга дія — кожну додаткову акційну комбінацію необхідно надіслати окремим СМС-повідомленням на номер 330. При цьому, з одного номера мобільного телефону можна надіслати необмежену кількість комбінацій. База акційних комбінацій створюється окремо для кожного тиражу. СМС приймаються на кожний тираж з 10:00 неділі до 20:00 суботи, що передує розіграшу тиражу, вказаного на білеті.

ЯК ВИЗНАЧАТИМУТЬ ПЕРЕМОЖЦЯ?

Переможців обиратимуть щонеділі у прямому ефірі. Серед усіх акційних комбінацій, які учасники встигли надіслати протягом тижня, за принципом випадковості визначиться одна. Той, хто її надіслав, стане переможцем і виграє автомобіль! Для оформлення виграшу переможцю потрібно звернутись на гарячу лінію «М.С.Л.» за номером телефону: 0 (800) 21 00 65 (дзвінки в межах України безкоштовні). Важливе доповнення! Окрім того, що білети можна купувати онлайн, їх так само можна дарувати рідним і близьким завдяки онлайн сервісу на сайті msl.ua. Панове, «Лото-Забава» дарує вам додаткові шанси на додаткові—новорічні призи. Наприкінці 2021 року й на початку Нового 2022 року у вас є можливість здійснити свої бажання та мрії. Хочете авто, як герой нашої обкладинки? Вигравайте авто у новорічній акції від «Лото-Забава»! Святкові тиражі улюбленої лотереї подарують вам ще більше драйву, позитивних емоцій та відчуттів, ще більше обґрунтованих надій на удачу. Нехай ваші сподівання, надії та мрії стануть реальністю, любі читачі, ми вам цього щиро бажаємо!