Радійте, шанувальники державної лотереї «Лото-Забава», для вас сьогодні дуже приємна новина -ваша улюблена лотерея започатку­вала і вже розпочала акцію, присвячену літу‑2021! Акцію, в якій буде розіграно багато вагомих призів. А це означає, що і переможців також буде багато, і шансів потрапити до їх числа у кожного з вас багато.

Про що ви не мрієте цього літа, чого бажаєте? Моря та екзотичних краєвидів, дальніх подорожей і незабутніх вражень? Можливо все! «Лото-Забава» додатково розігрує 1 000 000 гривень і дарує шанси втілити найспекотніші літні фантазії! Нехай ваші мрії та побажання реалізуються найближчими тижнями — в акційних тиражах улю­бленої лотереї.

ДОДАТКОВІ ШАНСИ НА ДОДАТКОВІ — ЛІТНІ ПРИЗИ!

Акція під назвою «Вигравай 100 000 гривень на літні фантазії!» вже розпочалася й триватиме протягом 5‑ти тиражів: з 1144‑го по 1148‑й.

Акційні розіграші відбудуться 11, 18, 26 червня 2021 року та 01, 08 липня 2021 року.

Загалом, протягом 5‑ти акційних тиражів буде розіграно 1 000 000 гривень* (додатково до всіх стандартних призових категорій).

Щотиражу буде розіграно 200 000 гривень — 2 призи по 100 000 гривень (сума вказана до вирахування податку на доходи фізичних осіб та військового збору).

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ РОЗІГРАШУ?

Придбайте 3 або більше білетів «Лото-Забава» на акційний тираж вартістю від 25 грн кожен (з «Парочкою») однією покупкою. На кожному акційному білеті друкується додаткова акційна комбіна­ція з 8ми цифр. Щоб номер телефону учасника потрапив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно надіслати додаткові акційні комбінації за допомогою СМС-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію — окремо).

Чим більше буде зареєстровано ваших додаткових акційних ком­бінацій, тим більше шансів на виграш ви отримаєте. З одного но­меру мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість акційних комбінацій.

СМС-повідомлення будуть прийматися з 04.06.2020 (з 10.00) до 07.07.2021 (до 20.15).

ЯК ВИЗНАЧАТИМУТЬ ПЕРЕМОЖЦЯ?

Під час розіграшу в прямому ефірі серед унікальних додаткових акційних комбінацій за принципом випадковості буде визначено дві комбінації.

Для оформлення виграшу переможці повинні звернутися на гарячу лінію за номером телефона: 0 (800) 21 00 65 (дзвінки в межах України безкоштовні).

НЕ ТІЛЬКИ ВІРИТИ, А ДІЯТИ!

Шановні друзі! Запрошуємо вас взяти активну участь у літній акції «Лото-Забава». Призи чекають на переможців, а удача посміхнеться тим, хто дуже бажає вигравати й вірить у свою перемогу. Тож, давай­те не тільки вірити, а діяти! Літня акція стартувала цієї неділі, і вже сьогодні у вас є можливість зробити першу спробу, щоб 11 червня виграти додаткові 100 000 гривень.

Купуйте лотерейні білети на точках продажу або на сайті лотерей­ного оператора msl.ua. Вигравайте самі та даруйте білети вашим близьким, друзям, добрим знайомим. Здійснюйте ваші літні мрії та побажання якомога скоріше!

*За вирахуванням податків та зборів.