В «Лото-Забава» — новый логотип

Фабрика мільйонерів, фабрика успіху — державна лотерея «Лото-Забава», відзначивши своє 20-річчя, розпочала новий відлік часу, наважившись на круті зміни. Гра змінилася не тільки зовні:  яскравий дизайн студії, більш сучасне оформлення телеефіру, новий логотип та інший вигляд лотерейного білета. Змінилися й правила гри: відтепер кожного тиражу, щонеділі, щогри у «Лото-Забава» гарантовано виграватимуть 1 000 000 гривень. Ось такий неймовірний, небачений досі закон встановлює для себе та для вас, шановні гравці, найпопулярніша лотерея України!

Оновлена «Лото-Забава» обіцяє нові, дивовижні рекорди кількості мільйонерів, адже вигравати мільйон ви тепер будете незалежно від того, яка кулька випаде першою у «Великій грі», парна чи непарна. На кону завжди мільйон гривень та джекпот, і основний розіграш закінчується тільки тоді, коли хтось із учасників тиражу виграє мільйон або джекпот. Іншого не дано.

Інтриги не буде…, будуть мільйони!

Тираж 1070, розіграш якого відбувся цієї неділі, — перший за новими правилами. І вперше за багато років першу кульку «Великої гри» не розігрували на самому початку програми (Оля Гриневич з цього приводу навіть здивувалась). Зрозуміло чому, адже ця кулька втратила статус «головної  інтриганки», вона стала такою як всі, одною із багатьох. Але не поспішайте ставитися до неї звисока, не забувайте, що всі виграшні кульки вагомі та важливі, від кожної із них залежить ваша удача та сума вашого виграшу. Ви ще раз у цьому переконалися, звіряючи свої білети з результатами тиражу. Скількох кульок (номерів) вам  не вистачило до однієї лінії чи діагоналі, чи до двох, або до трьох? А комусь таки, як це буває кожного тиражу, вистачило!

І ми вже знаємо, що першим щасливчиком, який виграв гарантований 1 000 000 гривень оновленої «Лото-Забава», закресливши в одному ігровому полі свого білета три горизонталі з однією чи двома підковами (тепер це не має значення), став гравець із Одеської області. Переможець першим виграв гарантований мільйон оновленої гри, а в переліку щасливчиків-мільйонерів «Лото-Забава» він далеко не перший: цього року вже 7-й, а в історії лотереї – 356-й.