Ми починаємо черговий репортаж про «Лото-Забава». І знову будемо говорити про мільйонерів, «напів мільйонерів» та мульти­мільйонерів, адже кожен тираж вашої улю­бленої лотереї дає приводи для розмови на цю актуальну та дуже приємну тему.

Скажімо, тижнем раніше головним пере­можцем «Багаті та відомі» став сором’язли­вий пан Микола з Луганської області, який збільшив свій стартовий виграш удесятеро та виграв 500 000 гривень. Як виявилося, він є власником рекордного джекпоту «Лото-Забава» на суму 12 мільйонів гривень, що дісталися йому 9 років тому!

А цієї неділі, під час розіграшу 1161 ти­ражу, народився новий, 414й мільйонер «Лото-Забава», 34й у 2021 році! Чи доводи­лося щасливому учаснику вигравати значні суми раніше? Поки що наші відомості про но­воспеченого мільйонера обмежуються спосо­бом покупки щасливого білета — в інтернеті, на офіційному сайті лотерейного оператора msl.ua. Сподіваємося познайомитися з Вами, шановний переможцю, тож скоріше звер­тайтесь на гарячу лінію та оформлюйте Ваш супер виграш.

Втім, не лише цифрами з шістьма нулями живе «Лото-Забава». На участь у лотереї учас­ників надихає маса різноманітних призів, які можна виграти у студії та за її межами. У неділю 7 листопада головним перемож­цем конкурсу «Багаті та відомі» став учас­ник під № 4 із червоного ряду Владислав Йосипович Чудовський, який приїхав на розіграш із Луганської області. Нагородою йому стали 500 000 гривень! До речі, пів мільйона виграно 2 тиражі поспіль.

Ну що, Владиславе, задоволені ре­зультатом? — запитуємо переможця. — Під час розіграшу нам здалося, що Ви навіть не розраховували виграти таку велику суму.

— Так і було. Я їхав, щоб подивитися й діз­натися, як воно там, за лаштунками. Чесно, навіть думки не мав, що можу стати голов­ним переможцем, а тим більше — виграти пів мільйона!

— Ми вірно зрозуміли, що стаж участі в лотереї у Вас невеликий?

— Колись давно я купував «Лото-Забава», потім кинув. А місяці два тому знову почав.

— Чому кинули й чому повернулися до лотереї?

— Я будівельник, багато років їздив до Єв­ропи на заробітки, тому й білети не купував. А останнім часом роботи немає, ось і поду­мав, чому б не спробувати знову.

— Зі сцени Ви передали привіт своїй дружині. А хто ще з Ваших дивився пря­мий ефір?

— Окрім Яни, наш дев’ятирічний син Ки­рило. Є також маленька донечка Емілія, але їй лише 1 рік і 7 місяців.

— Молода повноцінна сім’я, поздоров­ляємо всіх з перемогою! На що підуть ви­грані гроші вже знаєте?

— Наша головна проблема — квартира. Живемо в гуртожитку й кожного дня мріємо про власне житло. А з цим клятим ковідом і не заробиш гроші, і не відкладеш. Тому я дуже дякую «Лото-Забава» — вчасний ви­граш!

А коли виграш не вчасний? — запитає­те ви, шановний читачу, і будете праві. Усі призі від «Лото-Забава» і вчасні, і приємні.

«Медовий» розіграш «Парочка» став на­солодою для багатьох учасників 1161 ти­ражу, а відчути смак головного виграшу не довелося цього разу нікому — 300 000 гривень залишилися на кону й чекають на власника (або власників, кожному по 300 тисяч) наступної неділі.

Розіграш призів телефоном в розіграші «Мані на дивані» пройшов, як завжди, жва­во. Але тільки для одного учасника (другий не вийшов на зв’язок). Киянин пан Мак­сим спілкувався з Олею Гриневич і Анатолі­єм Гнатюком, демонструючи, що дивиться прямий ефір та вгадуючи вагу кульок. Ре­зультат ранкового спілкування «несплячо­го» учасника — виграш 10 000 гривень.

ДИВОВИЖНІ ЕМОЦІЇ ПЕРЕМОЖЦІВ

17 жовтня у 1158 тиражі 1 000 000 гри­вень розділили порівну два учасники, із Вінниці та Харкова. Обидва вже оформили свої виграші та люб’язно поділилися своїми емоціями від неординарної події.

62‑річний пенсіонер вінничанин В’я­чеслав Аполлінарійович протягом 15 ро­ків час від часу купує білети «Лото-Забава». Зазвичай, не частіше одного разу на місяць. І телерозіграші дивиться не кожної неділі. Цікаво, що сьогодні таки дивився прямий ефір, під час якого став переможцем, але не зрозумів, що є одним з тих, кому пощастило виграти 500 000 гривень.

«Під час розіграшу я закреслив дві лінії й зрозумів, що виграв приз. А для головного призу мені не вистачало номерів, аби за­креслити третю лінію», — розповідає В’я­чеслав Аполлінарійович.

Проте, як тільки ведучі оголосили, що один із двох головних виграшних білетів купили у Вінницькій області, пан В’ячес­лав вирішив про всяк випадок перевірити свій білет в інтернеті. Саме там і побачив, що його номер збігається з виграшним. Як виявилося, переможець не помітив одну деталь, — у його білеті є третя виграшна лі­нія — по діагоналі!

«Я дуже радий, що виграв, але плани на виграш будуватиму тільки після того, як гроші будуть у мене», — поділився своїми роздумами щасливчик*.

А другим переможцем тиражу 1158 став 30‑річний Олександр Володимирович із Харкова. Він належить до категорії лю­дей, про яких кажуть: «новачкам щастить», адже пан Олександр лише вдруге у житті брав участь у «Лото-Забава». І одразу виграв пів мільйона!

«Я військовослужбовець, уже 4 роки беру участь в АТО», — розповідає Олександр Во­лодимирович. — Мій товариш уже досить давно купує білети «Лото-Забава». І десь місяць тому я вирішив також спробувати удачу. У мене маленький син, ризикова служ­ба, — дуже хочеться максимально підстра­хуватися, щоб забезпечити йому краще майбутнє, чому б і не завдяки лотереї?!

Я зареєструвався на сайті і купую білети онлайн, адже таким чином я можу купи­ти і перевірити білет будь-де, в тому чис­лі тут, в зоні АТО. Вперше я купив шість білетів і нічого не виграв. А вдруге я купив три білети, в одному з них був виграш у 5 гривень, а в другому — виграш 500 000 гривень.

Ефір я не дивився, а коли перевірив резуль­тати, дуже здивувався, бо не розраховував, що можна так швидко виграти велику суму! Це неймовірно приємне відчуття, але я й досі не вірю, що це все насправді!», — по­ділився враженнями Олександр.

«Лото-Забава» здатна приємно дивувати як ветеранів лотереї, так і новачків. А нам завжди приємно розповідати про дивовиж­ні емоції переможців!

*Нагадуємо, що всі виграші виплачують­ся у строки, вказані в Умовах проведення лотереї. Ознайомитися з ними може ко­жен бажаючий на сторінці лотереї «Лото-Забава» на офіційному сайті лотерейного оператора msl.ua.