У новорічній акції «Лото-Забава» виграно друге авто за мільйон гривень. Хто щасливчик, поки що невідомо. А ми вже знаємо гравця, якому вдалося здійснити новорічну мрію завдяки улюбленій лотереї. Це переможець першого акційного розіграшу (що пройшов 15 грудня)  Юрій Танасійчук із Чернігова. Щасливчик виграв перше із п’яти акційних авто за мільйон гривень – класний німецький кросовер «Opel Grandland X»! Згідно до умов проведення акції, переможця запросили до студії «Лото-Забава», і цієї неділі він разом із дружиною Оленою взяв участь у прямому ефірі, отримавши сертифікат на вигране авто.

  • Що Ви відчуваєте зараз, пане Юрію, Ваші новорічні мріє здійснилися на всі 100 процентів, чи хочеться виграти ще більше?
  • Знаєте, я завжди очікую від цієї лотереї дива, тому що знаю, бачу, на що вона здатна. Граю з 2003 року, останнім часом граю активно, брав участь у багатьох акціях. Одного разу, у 2005 році, пощастило потрапити до студії резервним гравцем, а один із основних не приїхав, і я його замінив. Але великих, навіть вагомих призів ніколи не вигравав. Проте, я завжди вірив у свою зірку та сподівався, що колись пощастить. І ось виграв автомобіль за мільйон гривень.
  • Можна сказати інакше — стали мільйонером!
  • Мабуть, можна і так. Але звикнути до цієї думки не просто, потрібен час.
  • Як стався Ваш виграш, чи було цього разу щось незвичне, особливе?
  • Ні, все було буденно, просто. Лише виграш, м’яко кажучи, незвичний, — посміхається пан Юрій. – Мені самому до цього моменту здавалося, що такі виграші повинні якось відчуватися заздалегідь. Можливо у когось так бувало, але зі мною нічого подібного не сталося.

Два місяці тому Юрій звільнився з військової служби (тому й з’явилася можливість грати у лотерею постійно), планує займатися власним бізнесом. Його дружина працює на пошті. В родині двоє дітей: Вікторїї 12 років, Данилу – 6.