Переможця святково акційного розіграшу «1 000 тижнів разом!» на честь ювілейного 1 000-го тиражу «Лото-Забава» довго розшукувати й очікувати не довелося. Вже цієї неділі їх зустрічали в телестудії.

Надія Петрівна Гливук із чоловіком Анатолієм Васильовичем приїхали з Козятина Вінницької області дуже вчасно. Адже більш святкову атмосферу, ніж панувала цієї неділі в студії, навіть важко уявити.

— Минулого тижня Ви, пані Надіє, виграли квартиру! Як довго Ви йшли до цієї перемоги й що вона для Вас означає? 

— Для мене цей виграш, без перебільшення, став здійсненням мрії. Справа тому, що я гравець із великим стажем, і не лише в «Лото-Забава», а й у «Хто Там» та інші лотереї. А «Лото-Забава» — це дуже важлива частка мого життя, без якої важко себе уявляю. Ось чоловік може підтвердити.

— Це правда,- каже пан Анатолій.- Хоча сам я не граю, та дружину завжди підтримую. Якщо у людини є зацікавленість, бажання грати, задоволення від гри, навіщо цьому заважати.

— Вірили, що дружина колись здобуде суттєвий виграш? 

— Чесно кажучи, не дуже, але ж сталося!

— А я завжди вірила, — додає Надія Петрівна. – Кожен справжній гравець вірить, що може виграти, інакше не буває.

— Здається, девіз ювілейного розіграшу «1 000 тижнів разом» був для Вас дуже актуальним. 

— Так, справді, адже я постійно, кожного тижня граю в «Лото-Забава» дуже багато років.

— Вам вдалося виграли в ювілейному тиражі квартиру вартістю 500 000 гривень. Серце не вискочило з грудей?

— Ледь не вискочило, Ви праві. Пережити такі емоції не просто. Скажу більше, я не відразу повірила в своє щастя, хвилювалась, передзвонювала на гарячу лінію, уточнювала.

— Тепер вже, мабуть, заспокоїлись? 

— Трішечки, — сміється пані Надія. – Нам ще на сцену виходити.

Там Вас зустрінуть тепло, не хвилюйтеся, — завірили ми щасливу переможницю.

Й були праві, — гравці привітали наших героїв гарячими оплесками, а ведучі вручили пам’ятний сертифікат на виграну квартиру. «Пані Надіє, Ви зараз стоїте між двома Анатоліями. Загадали бажання?» – запитав Анатолій Гнатюк. «Загадала виграти мільйон», — без вагань відповіла вона. Кажуть, що озвучувати свої бажання не можна, але ми сподіваємося, що це бажання здійсниться, адже таких запеклих гравців доля обов’язково знаходить та нагороджує за відданість!