Можливо, це звучить занадто впевнено та рекламно, але інакше не скажеш.

Наступної неділі державна лотерея бінго «Лото-Забава» дає вам, панове учасники новорічної акції «Святкуйте мільйонерами!», стопроцентну гарантію на виграш двох мільйонів гривень і народження двох лотерейних мільйонерів!

Вперше в історії гри в одному тиражі лотереї гарантовано з’являться відразу два нових щасливчика, які виграють по 1 000 000 гривень. Окрім цього, водночас можуть народитися ще три мільйонери — два у «Великій грі» та один у конкурсі «Забава-Два плюс». Тож, загалом «Лото-Забава» дає шанси виграти мільйони та набути статусу лотерейного мільйонера відразу п’ятьом учасникам 696 тиражу!

Немає сумніву, що наша улюблена «Лото-Забава» — це єдина лотерея не лише в Україні, а й в усьому світі, яка так часто й гарантовано робить мільйонерами учасників гри. Тож, нам, жителям України, просто гріх не скористатися унікальними можливостями унікальної лотереї, просто неможливо пройти повз акцію «Святкуйте мільйонерами!». Звертаємося до всіх читачів газети із закликом обов’язково взяти участь у цікавому змаганні, в азартному лотерейному марафоні, який тільки-но розпочався.

Тиждень тому 25 листопада в акції був розіграний перший приз на суму 1 000 000 гривень. Розіграш закінчився перемогою гравця з Дніпропетровська пана Віктора. Ми очікували на його приїзд до студії минулої неділі, й сам він дуже хотів і вже готувався отримати пам’ятний Чек на мільйон гривень, але, на жаль, виникли життєві обставини, які стали йому на заваді. Тому ми заочно вітаємо першого переможця новорічної акції та бажаємо йому і його рідним усього найкращого. Виграний мільйон тому запорукою!

Другим щасливчиком акції виявився пан Віталій із Сімферополя, який у неділю 2 грудня відгукнувся на дзвінок із студії та підтвердив свою участь в акції наявністю 5 акційних білетів. Якщо пан Віталій читає нашу газету, звертаємося до нього з вітанням з приводу виграшу 1 000 000 гривень та закликом не підвести нас і обов’язково прибути до студії «Лото-Забава» наступної неділі, бажано в супроводі дружини. А ми гарантуємо щасливчику розмістити красиве фото (переможець із Чеком на 1 000 000 грн.) на першій сторінці газети і розповідь про щасливий лотерейний виграш. Приїздіть, не втрачайте унікальний шанс на всеукраїнську славу.

Презентуючи читачам газети новорічну акцію «Святкуйте мільйонерами!», ми говорили, що її інтрига буде розкриватися поступово, крок за кроком. Як бачите, мали рацію. У двох перших акційних тиражах додатково розіграли по одному мільйону гривень, а в наступному 696 тиражі на кону вже два додаткові призи, по 1 000 000 гривень кожний. Що чекає нас попереду, побачимо, але, знаючи нашу улюблену гру, ми впевнені, що надалі буде лише цікавіше та щедріше!

Правила новорічної акції прості та зрозумілі, ми детально викладали їх у попередніх номерах газети, про всяк випадок коротко повторимо ще раз.

Купуйте на один тираж відразу 5 білетів «Лото-Забава», кожний з яких містить не менше 4-х номерів «Забава Плюс». У нижній частині кожного білета знайдіть додаткову ігрову комбінацію (8 цифр) та надішліть її з мобільного телефону за допомогою SMS-повідомлення по короткому номеру 330.

Кожну ігрову комбінацію необхідно надсилати в окремому SMS-повідомленні! І кожне SMS-повідомлення з унікальною ігровою комбінацією бере участь у розіграші призів.

Реєстрація SMS-повідомлень на поточний тираж розпочинається о 10:00 у неділю (цього тижня реєстрація почалася 2 грудня по білетам 696 тиражу), а закінчується 20:15 суботи напередодні розіграшу тиражу, номер якого вказано на білеті (цього тижня 8 грудня).

SMS-повідомлення, надіслані в період з 20:15 суботи до 10:00 неділі, не беруть участі в акційному розіграші. (Ми сьогодні говоримо про 696 тираж, тож майте на увазі суботу 8 грудня. Надалі будьте уважні та не проґавте кінець реєстрації кожної наступної суботи).

Більше SMS-повідомлень з унікальними ігровими комбінаціями — більше шансів на удачу!

База номерів телефонів на кожний святковий тираж оновлюється.

Для оформлення виграшу переможець повинен надати 5 білетів, які містять не менше 4-х номерів «Забава Плюс» на тираж, у якому він був визначений як переможець. В одному з п’яти білетів обов’язково має бути надрукована виграшна ігрова комбінація. Також необхідно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код.

Учасником акції може бути лише особа, яка досягла 18-річного віку.

Будьте уважними, відсилаючи SMS-повідомлення. В одному повідомленні має бути лише 8 цифр додаткової ігрової комбінації. Ні в якому разі не пишіть ніяких інших цифр, літер чи символів! Відправлені вами ігрові комбінації мають повністю збігатися з номерами додаткових комбінацій у ваших білетах. Помилка може дорого коштувати й призвести до втрати щасливого шансу на казковий виграш.

Пам’ятайте також, що учасники акції реєструються до проведення розіграшу тиражу, а традиційна реєстрація на участь у грі в студії «Лото-Забава» починається відразу після початку проведення розіграшу тиражу.

Звичайно, акційні події займають головне місце в наших матеріалах про «Лото-Забава». Проте, кожний розіграш чергового тиражу є цікавими сам по собі, адже він закінчується лише тоді, коли виявляється власник головного призу, а разом із тим, стає відомою кількість гравців, які виграли призи в різних категоріях виграшів. Варто поглянути на результати минулого 695 тиражу та впевнитися, що щасливчиків як завжди дуже багато. Звіряйте ваші лотерейні білети та шукайте себе серед щасливчиків, панове!

Скажемо ще кілька слів про минулий розіграш, а саме про конкурс «Полювання за грошима». Для тих, хто телефонує в студію зі стаціонарних телефонів, буде цікаво дізнатися, що один із п’яти учасників гри по телефону ваш колега, інші чотири гравці телефонували з «мобілок».

А головною героїнею «Полювання за грошима» стала представниця жовтого сектору Павлина Джус із Луцька. Мав би стати її тато, Петро Петрович, який грає в «Лото-Забава» багато років. Але до студії приїхала донька, яка зараз живе та працює в Києві. Павлина тиждень тому захистила кандидатську дисертацію, із чим ми її палко вітаємо, а у неділю ще й розбагатіла, вигравши 200 000 гривень. Завидна наречена! А розумна — навіть і передати не можу, коли назвала тему своєї дисертації, я зрозумів тільки, що йдеться про генетику сільськогосподарських тварин.

Дуже різні люди грають у «Лото-Забава» та приїздять до студії на телерозіграші. І завжди дуже цікаво з ними спілкуватися, вислуховувати різні лотерейні історії. Гра — це лише маленька частка нашого життя, але така важлива, іноді вирішальна! Пам’ятаймо про це та граймо в «Лото-Забава»!

Я.ГРАВЕЦЬ