Слава Макса Неліпи явно не дає спокою ведучим розіграшів «Лото-Забава».

Толя з Ларисою просто не змогли втриматися і продемонстрували нам свої танцювальні здібності в усій красі. Немає сумніву, якби вони склали конкуренцію парі №5, Максу та Ганні, – змагання зірок виглядало б ще цікавішим, а результат ще непередбачуванішим, можна сказати, по лотерейному непередбачуваним.

Втім у Руснак та Гнатюка свій «паркет» і свої «танці» – з учасниками розіграшів. Останній виступ, у 398 тиражі, не призвів до очікуваного взяття «джек-поту» (який втримався після попереднього зриву вже дев’ятий раз). «Крутий підйом» підкорився гравцю, який придбав виграшний білет «Забави» в столиці. А от 200000 гривень «Полювання за грошима» знайшли свого власника в далекому від Києва Івано-Франківську.

На жаль, представник «Азарту» знову не влучив у найбільшу ціль, а нам так цього хотілося. Ви тільки подумайте, скільки ваших листів кожного тижня беруть участь у жеребкуванні. Щастить одиницям, і так бажано, щоб щасливчики вибороли якомога більші виграші.

Іноді учасники конкурсів газети телефонують до редакції, щоб дізнатися, чи дійшли до нас їхні листи, мовляв, пишу до вас пишу, а результату ніякого. Шановні, результат обов’язково буде, якщо ви будете послідовними, терплячими, наполегливими. Стосовно наявності ваших листів у барабані нічого відповісти не можемо, адже редакція фізично просто не взмозі реєструвати нашу кореспонденцію. Ваші листи безпосередньо з поштового відділення завозяться до студії й потрапляють у барабан. Далі все вирішує тільки випадок, тільки удача!

Не так часто доводиться бачити серед гравців у студії відомих людей. Коли це трапляється, виникає природне бажання пред’явити зіркового гравця читачам газети. Сьогодні така можливість у нас є: в зеленому секторі минулої неділі грала Жанна Іванівна Карпенко – керівник і солістка відомого циганського ансамблю «Сінгарелла». Гравець з великим досвідом, вона вперше потрапила на гру і мріяла пополювати за грошима. Не вийшло. Ну що ж, лотерейна удача не розділяє гравців на «відомих» і «невідомих» – і в цьому вся сіль лотерейної гри, її справедливість. За що й цінуємо!