Вже не вперше в історії державної лотереї «Лото-Забава» один із весняних розіграшів припадає на Великдень.

І кожного разу в студії відчувається особлива атмосфера загального свята, яке поєднує майже всіх людей у нашій країні, незалежно від релігійних уподобань та світогляду. В наш час залишилося не так багато подій чи дат, які дійсно здатні об’єднати людей, тож будемо їх цінувати та приділяти їм особливу увагу.

На Великдень 2012 року в 662 тиражі «Лото-Забава» розігрувалися великі, дуже великі гроші — на загал більше 21 мільйона гривень! Мабуть, рекордна сума за всі роки. І зрозуміло чому, адже окрім рекордного джек-поту розміром 12 000 000 грн., цього разу в окремих категоріях розігрувалися подвоєні призові суми. Причина такого подвоєння вам добре відома, це весняна акція під назвою «Мільйон до мільйона!» Завдяки весняному подарунку від «Лото-Забава» у вас, шановні гравці, ще протягом п’яти тижнів, п’яти тиражів лотереї бінго є можливість вигравати подвоєні призові суми. А хтось із вас, безумовно, такою можливістю скористався в минулій грі, адже кількість переможців «Забава Плюс», виграші яких подвоїлися завдяки весняній акції, перевищила цифру 600!

Із числа таких щасливчиків більшість (5 438 гравців) отримає за 4 цифри у номері замість 250 грн. — призи від «Сатурн» на суму 500 грн. За 5 цифр у номері замість 2 500 грн. — призи на суму 5 000 гривень. А найщасливіші гравці — їх цього тиражу було 6 — святкували Великдень виграшами призів розміром 200 000 грн. замість стандартних 100 тисяч.

Дуже хотілося, щоб на велике свято виграли великі гроші в «найважчих» категоріях виграшів. Якщо не джек-пот, то хоча б 1 мільйон грн., який завдяки весняній акції автоматично перетворювався на 2 мільйони грн. Не дочекалися. Але обов’язково дочекаємося, попереду ще 5 акційних тиражів, і в кожному з них диво перетворення, диво подвоєння призів буде можливим для кожного з вас! При цьому жодних зусиль з вашого боку, лише купуйте білети «Лото-Забава» та номери «Забава Плюс» і автоматично ставайте учасниками акції «Мільйон до мільйона!», ставайте мільйонерами лотереї бінго!

Ви, напевно, бачили на екранах телевізорів 116 мільйонера «Лото-Забава» Ігоря Лисака, який приїхав із Черкас, щоб отримати величезний пам’ятний чек на 1 000 000 грн. Пан Ігор став мільйонером у День сміху, а дізнався про цей «смішний» випадок лише через кілька днів, коли прочитав гороскоп, який віщав Водоліям приємні звістки про великі гроші. Тут він згадав, що в гаманці лежать 3 білети «Лото-Забава» 660 тиражу, перевірив по Інтернету і… Далі ви самі розумієте: шок від несподіванки, шалена радість від усвідомлення нових можливостей, плани на майбутнє… Своє власне житло та давно бажана подорож до Європи для Ігоря Лисака тепер стали реальними.

Ще вчора лише мріяв, а сьогодні маєш! Так завжди відбувається з героями лотереї бінго. Так само буде й з вами, любі друзі, коли станете мільйонерами чи навіть мультимільйонерами «Лото-Забава». Бажайте, грайте, вірте, і все у вас вийде якнайкраще!

Я. ГРАВЕЦЬ