Коли на початку гри телевізійна камера вихватила серед гравців у студії крупним планом обличчя молодого чоловіка з жовтого рядка, ніхто не передбачав, що саме він стане головним переможцем конкурсу «Багаті та відомі» та всього розіграшу взагалі.

Інтуїція підказувала, що я стану переможцем

Ніхто, крім самого В’ячеслава Сацути з Кривого Рогу. «Ви не повірите, але мене начебто вела до перемоги якась невидима сила, — розповів наш герой після гри. – Я просто бачив наперед всі події, прораховував кожний крок і був впевнений у тому, що виграю великі гроші».

—      Звідки така впевненість, — запитуємо щасливчика, — Ви ж зовсім недавно почали грати в «Лото-Забава»?

—      Так, мій колега по роботі Євген загітував. Я спочатку придивлявся, як він грає, розпитував, а місяці три тому вирішив і собі почати. Купую по 3-6 білетів на тираж. Цього разу взяв 3, зареєстрував комбінації «Багаті та відомі». Коли дивився розіграш, записав виграшну комбінацію й зрозумів, що потрапив до студії. А через кілька годин мені зателефонували й запросили на гру. Ось тут я й відчув, що обов’язково виграю. Щоб не злякати удачу, навіть нікому з рідних та знайомих не сказав, що їду до Києва. Як бачите, все спрацювало.

—      В’ячеславе, вам вдалося виграти в конкурсі «Багаті та відомі» максимальні 500 000 гривень. Що плануєте купити?

—      Я обов’язково віддам 10-ту частку мого виграшу «Дому малютки» в нашому місті. І зроблю перший внесок за квартиру. Я одружений, доньці 6 років, а власної квартири немає. Проблему вирішить лотерейний виграш. Я дуже вдячний «Лото-Забава»!