Святкуємо новий ювілей, панове: в «Лото-Забава» 70 мільйонерів!

Швиденько, лише за 2 тиражі, гра здолала відстань від числа 67 до красивого ювілейного числа 70, народивши трьох нових мільйонерів, серед яких один виявився мультимільйонером, шестиразовим мільйонером! Як бачимо, починає виправдовуватися прогноз, згідно з яким оновлена Фабрика мільйонерів — лотерея «Лото-Забава» має вийти на неймовірний, небувалий рівень потужності. Кількість нових чемпіонів-мільйонерів дійсно почала зростати рекордно швидкими темпами! Чому це сталося? Звичайно, завдяки новим правилам! Вони дозволяють виграти 1 000 000 грн., закресливши 3 горизонталі з однією пільговою підківкою, і цим новим щедрим подарунком «Забави» менше ніж за 3 місяця вже скористалися п’ятеро гравців!

А ще за новими правилами джек-пот можна виграти не одним, а двома способами. До старого, 3 закреслені горизонталі (без підківки) в одному ігровому полі, додався ще один – 5 горизонталей (з підківкамі, або без них) в одному білеті «Забави». Тобто, якщо ви закреслите по 2 горизонталі у двох ігрових полях й одну горизонталь у третьому полі – виграєте джек-пот! Саме це й зумів зробити супер щасливчик, який придбав лотерейний білет 558 тиражу на центральному ринку південного міста Каховки. Можливо, він просто не знає про нові правила й досі не зрозумів, яку космічну суму виграв, і саме тому ще не звернувся в регіональне представництво МСЛ? Шановні мешканці Каховки та її околиць, хтось із вас виграв 6 000 000 гривень, тож будьте такі ласкаві, зверніться за своїм виграшем!

А в студії «Забави» дочекалися на мільйонера, який народився в тому ж рекордному 558 тиражі — із села Іспас Чернівецької області на вручення пам’ятного чеку приїхав Віктор Грицюк. Знаєте, що, точніше хто найцікавіший в історії його виграшу? Дядько Дмитро – односелець, який 6 років тому… виграв у «Лото-Забава» джек-пот! Живий приклад дядька Дмитра підвів пана Віктора до думки, що треба й собі спробувати зіграти в лотерею, можливо, також пощастить. Довго, цілих 6 років чекав на удачу, й нарешті вона прийшла!

Мільйонери з народу – так можна сказати про кожного із «Забавних» мільйонерів, адже в цю лотерею грають прості звичайні люди, які витрачають на білети лотереї свої невеликі трудові гроші. Віктор Грицюк не є винятком із правила – дуже простий, сором’язливий, засмаглий від сільської роботи чоловік, відповідаючи на запитання журналістів, чесно зізнався, що купувати багато білетів, навіть якщо б хотів, не зміг би:

— Я останнім часом без роботи, займаюся своїм городом, тваринами. А раніше працював водієм. Маю дружину, двох дорослих доньок. Обидві зараз будують свої будинки, гроші конче потрібні, ось і допоможу їм. Свій будинок відремонтую, машину куплю, може, кудись на відпочинок поїдемо.

Прості зрозумілі плани простої трудової людини, нічого екзотичного. І хоч як молодим журналістам хотілося витягнути з пана Віктора щось неймовірно цікаве, незвичайне, нічого не вийшло. Наївні, вони й не зрозуміли, що мільйонери нашої «Забави» — це не політики, не зірки екрану, з якими їм часто доводиться спілкуватися. Що вся краса лотереї в тому й полягає, що вона піднімає на п’єдестал звичайнісіньких людей з народу — простих сором’язливих трудівників із засмаглими не від єгипетського сонця, а від роботи на землі обличчями!

Тож, маємо вже 70 трудівників-мільйонерів народної лотереї «Лото-Забава» — останній 559 тираж таки подарував нам ювілей. Вітаємо невідомого поки що щасливчика й бажаємо всім читачам-гравцям продовжити список мільйонерів, записавши до нього своє ім’я!

Я.ГРАВЕЦЬ