Якщо ви поцікавитеся прогнозом погоди в Україні на найближчий місяць, то впевнитеся, що спекотні дні літа‑2021 залишилися позаду. Так само, як і акція від ≪Лото-Забава≫ під назвою «Вигравай 1 000 000 гривень на літні фантазії!», яка тривала 5 тижнів поспіль. У неділю 8-го серпня пройшов останній акційний розіграш, за результатами якого 2 переможці виграли по 100 000 гривень. Тепер можна підвести загальний підсумок цієї акції: розіграно 1 000 000 гривень додатково до всіх традиційних призів, 10 переможців виграли по 100 000 гривень! Ми вітаємо щасливчиків і бажаємо їм скоріше реалізувати найсміливіші плани та фантазії, — виграних грошей цілком вистачить і на відпочинок в Україні, і за кордоном, біля теплих морів. Насолоджуйтесь відпочинком, щасливчики, а ми вам будемо заздрити білою заздрістю.

Акція завершилася, шановні читачі. Чи це означає, що ваші літні фантазії вже неможливо реалізувати? Аж ніяк, тому що додатковий акційний мільйон — це лише додаток до тих мільйонів, які ви можете вигравати кожного тижня. Адже на кону ≪Лото-Забава≫ в кожному тиражі 1 000 000 та 3 000 000 гривень, і нові мільйонери народжуються майже кожного тижня!

ДІТИ ПОЧАЛИ, А Я ПРОДОВЖУ

Із задоволенням зазначимо, що тираж 1148 покращив статистику мільйонерів ≪Лото-Забава≫, збільшивши загальний перелік до 406 осіб. Відповідно зросла також і кількість мільйонерів 2021 року, тепер їх 26. Героєм останнього розіграшу став учасник, який придбав лотерейний білет у Харківській області. Вітаємо переможця з виграшем 1 000 000 гривень! Цієї суми достатньо для реалізації будь-яких фантазій — літніх, осінніх, зимових…, тож не стримуйте себе, щасливчику!

На 50 000 гривень можна нафантазувати не так багато, але на відпочинок має вистачити. Тому й переможниці розіграшу ≪Мані на дивані≫ пані Ірині із Івано-Франківської області ми побажаємо гарної відпустки. Інший переможець, пан Петро із Черкас також дивився прямий ефір і претендував на півсотні тисяч, а зумів виграти 10 000, — чудово для початку недільного ранку!

А в студії, як завжди, шукали головного переможця за допомогою Колеса удачі, й цього разу кулька зупинилася на номері 18, який належав Марині Анатоліївні Масловській. Гостя із міста Кам’янське Дніпропетровської області збільшила у Супер грі стартовий приз у 2 рази, вигравши 100 000 гривень.

— Розповідайте про себе все, що хочете донести до наших читачів, — просимо пані Марину.

— Я на пенсії вже 7 років, працювала на залізниці. Маю чоловіка, доньку, зятя, онука. Лотереями ніколи не цікавилася, все почалося буквально два місяці тому. Донька Аліна принесла білет ≪Лото-Забава≫ і сказала: ≪Давайте спробуємо щось виграти≫. Наступного тижня молоді купили 3 білети, потім, коли розпочалася акція, шість білетів. Чесно кажучи, я навіть і не знаю, як вони там реєструвалися, на які телефони відсилали СМС. Але одного чудового дня донька сказала, що мене чекають у студії, і ось я тут.

— Ну що сказати, Ви гарно влаштувалися, пані Марино. Завдяки Вашим рідним Ви стали і відомою, і багатою!

— Відомою — це точно, а виграш ми поділимо. Діти, мабуть, витратять гроші на подорож, а ми з чоловіком будемо облаштовувати свій дім.

— Тепер вже можна записувати Вас в умовний фанклуб ≪Лото-Забава≫, будете білети купувати?

— Тепер обовьязково буду, хочу ще раз приїхати й виграти 500 000 гривень!

Шановні читачі, ми сподіваємося, що вам вже вдалося налаштуватися на новий, цифровий формат прямих ефірів улюбленої лотереї. Можливостей море: цифровий телеканал «Апостоф TV», Facebook, YouTube, офіційний сайт msl.ua. Ставайте сучасними разом із ≪Лото-Забава≫ і не упускайте шансів на удачу, хай щастить!