У недовгій історії нового конкурсу «Багаті та відомі» головні переможці двічі вигравали 500 тисяч гривень і один раз 100 тисяч. Так було до цієї неділі, коли гравець №20 Ліна Дмитрівна Шеховцова з Кропивницького виграла 250 тисяч гривень.

Інтерв’ю з «першопрохідцем» також видалося унікальним — по кількості  привітань, які пані Ліна попросила нас передати своїм рідним: сину Максиму, донькам Софії та Ганні, невістці Ірині, зятям Емануелю та Сергію, онукам Дмитру, Івану, Джейдану, Джордану та Мирону, а також родичам Людмилі, Сергію та двом Наталкам. Здається, нікого не забули, шановна переможниця?

Якби вистачило місця, ми могли б розповісти про Ліну Дмитрівну (звичайно, з її слів) дуже багато цікавого. Про  велику родину ви вже зрозуміли. А ще спортом серйозно займалася, співає у хорі, пише вірші, в’яже та шиє. За фахом вчителька, викладає фізику та астрономію в гімназії імені Т.Г. Шевченка (передала вітання усім колегам). Ось така супер активна пенсіонерка.

Близькі стосунки з «Лото-Забава» у пані Ліни почалися років 15 тому, але великих перемог не здобувала і до студії потрапила вперше. 20-го травня зайняла своє законне 20-те місце, отримавши перед тим у гардеробі номерок із такою ж цифрою. «Із самого початку гри в мене з’явилося відчуття, що це не просто так, — зізналася вона, — а коли Анатолій Гнатюк став поруч зі мною, я вже не сумнівалася в успіху».

Щаслива мить народила в душі поетеси щирі слова:

Дякуючи Забаві та Господу Богу

Я здобула жадану перемогу!

Для кого ця перемога стане «білетом у нове життя»? Звичайно, для рідних пані Ліни. Донька Софія отримає гроші на перший внесок за квартиру, а син Максим — на ремонт будинку. До речі, діти навіть не знали, що мама поїхала до студії. «Щоб не наврочили», — каже вона. А тепер вже нехай всі, а не тільки рідні знають про лотерейну удачу Ліни Дмитрівні. Перемога в конкурсі «Багаті та відомі» зробила її справжньою зіркою, виповнивши заповітні бажання!

Хочете і ви, шановні читачі, такої славної долі? Тоді мерщій за білетами «Лото-Забава» наступного тиражу, та не забувайте заказати розповсюджувачам додаткові комбінації «Багаті та відомі» й вчасно зареєструватись. Удача любить активних та настирливих, — тож варто зробити крок їй назустріч!